Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A megfelelő számú pisis...

A megfelelő számú pisis pelust hogy kell erténi? Tele pelus vagy van benne pisi. Mikortòl aluszekony egy baba?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 06:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nehéz pelust mondtak 4-5-öt /nap az első hónapokra, amedidg csak folyékonyaqt evett.


Az aluszékonység baba függő, az enyém az első 4 hónapban kb. 6 órát volt ébren egy nap, akkor is evett, vagy fürdött, vagy pelenkáztam. Aztán aludt tovább. 6 hónap környékén már ébren volt 8 órát is egy nap, egyhuzamban 12-13 órát aludt. 10 hónaposan kb 10-12 órát van ébren, akkor pörög, pakol, totyogás közben lehet csak etetni is.

Akkor aluszékony szerintem, ha önmagához képest megváltozik az alvások sora és hossza, bealszik félóránként játék közben is, ilyesmik.

2015. jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

aluszékonyság az az, ha mondjuk már kajaidő van és még alszik, és legjobban az jelzi, hogy szörnyen nehéz felébreszteni és több alkalommal is.


4-5 a megfelelő számú, de nálunk újszülöttként és napi 8-10 szer is cseréltem (evés előtt, után..)

2015. jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*és esetleg evés közben IS bealszik
2015. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!