Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjeli szoptatás abbahagyasa?

Éjjeli szoptatás abbahagyasa?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, akinek mar csak éjjel szopizott a baba, miután elvalasztottatok, leszokott a kelesekrol?

11 hónapos a fiam, nappal mar nem igényli a szopit, éjjel viszont kétszer legalabb felkel enni... ezért megpróbálnam elválasztani, de kicsit tartok tőle, hogyan fogadja.


2015. ápr. 1. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9 hónaposan hagyta abba a cicizést, éjjelente 3x kelt, de aztán utána végigaludta az éjszakákat.
2015. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15 hónapos volt a kisfiam, amikor teljesen elválasztotta magát. Akkor már csak éjjel szopizott kb. kétszer. Ahogy leszokott, átaludta az éjszakákat. Tejérzékeny volt, így növényi tejet ivott, aminek hasonlított az íze az anyatejre, édeskés volt. Na, én éjjel cici helyett kókusztejet adtam Neki, elfogadta, ivott, majd befordult a fal felé, és aludt. Kb. 2 éjjel kérte a tejet, a harmadik éjszaka már nem ébredt fel. Próbáld ki Te is! A kókusztej nagyon frankó dolog:-)
2015. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ha jól értem, mindkét esetben a gyerkoc döntése volt, hogy nem ker tobbet?

Nálunk sajnos erre utaló jelek egyelőre nincsenek :)

2015. ápr. 2. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!