Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erről a babkocsiról mi a...

Erről a babkocsiról mi a véleményetek? Megéri, milyen a minősége?

Figyelt kérdés
[link] ugyan ilyen típusú kocsi van a tescoban csak más a színe 14000körül, megéri?
2015. ápr. 2. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
melyikre gondolsz?
2015. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]

bocsi

2015. ápr. 2. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Én lebeszélnélek. Pont ugyan olyan kocsim volt, mint a link. Rémálom! 3 hónapig kínlódtam vele, azután gyorsan lecseréltem.
2015. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi a baj vele? Miért nem vállt be?
2015. ápr. 2. 15:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon hasonló kocsit vettem, csak top ridert ,3évig használtam,de ugy adtam el,hogy semmi baja nem volt, a huzata levehető mosható,nagyon kényelmes és jól használható volt,és árban is ennyi volt mint amit te linkeltél.
2015. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk meg ilyen van, ez viszont szuperül bevált: [link]
2015. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk meg még egyszerűbb, ilyen:


[link]


Tökéletes volt, nem szakadt el, ultrakönnyű és strapabíró, mosható a huzata akár gépben is és a Hauch egy megbízható márka.


A kisfiam amint megtanult totyogni, már cseréltem is le a nagy kocsit, ez nagyon könnyű, egy kézzel fel lehet kapni és kb. annyi a súlya, mint egy kismotornak, kocsiba pikk-pakkbedobod- ha nem az a célod, hogy a nagyobb gyermekedet kocsiban altatod meg hasonlók, már tud közlekedni és csak arra kell, hogy ha elfáradt, akkor még haza tudjatok bandukolni, akkor jó lesz az bőven, amit kinéztél :)

(ja és olyan könnyű ez a kocsi, hogy ő maga is imádta tologatni)


Ár- éték arányban a Hauch szerintem jó.

2015. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ehhez mit szólsz? Én most ilyet készülök venni.

2015. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kiskerekűt, bolygókerékkel nem vennék. Hóban, sárban nehéz menni vele vagy egyáltalán nem is lehet, a bolygókerekeket nehéz irányítani, akadoznak. De ha az árat nézem, lehet, hogy annyit megér. Nekem Hauck nagykerekűvel is volt már rossz tapasztalatom, előnye volt az egyedülállóan nagy csomagtér alul és hogy könnyű a kocsi. Fontos, hogy neked mire kellene a kocsi. Kiskerekűt én csak nagyobb gyereknek vennék, akit csak olykor ültetek bele, vagy ha elfárad, vagy ha elálmosodik. Kirándulást, nem aszfalt utat nem bírják a kis kerekek.
2015. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hauckot soha többet! Pláne kiskerekűt. Ha kedves az élted, nem veszed meg, mert borzasztó nehéz irányítani.
2015. ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!