Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok Bella Háppy pelenká...

Használtok Bella Háppy pelenkát? Milyen a minősége?

Figyelt kérdés
Csak mert tegnap vettem először,és nekem nagyon fura volt.Mérete stimmel,és az illeszkedése is nagyon jó.Csak azt furcsállom,hogy olyan különös szaga van.Eddig csak Liberót vettem,de barátnőméknél használtam már más pelust is.Egyiknek se volt ilyen szaga.
2013. ápr. 17. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer kaptam, kb fél éves lehetett a gyerek, mikor egyszer ráadtam, hát, sehol nem zárt rendesen, sem derékban, sem combnál, és még gumis sem nagyon volt, ha jól emlékszem. Ettől függetlenül sztem a szaga ne zavarjon. A mi pelusunk is büdös, de csak ha közelről szagolom :)
2013. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon bejön ez a pelus, mindig ezt veszem, ha akciós.


Viszont a huggiesnál volt az, hogy a gyerekem pisije olyan büdös lett benne, fúúúj. Míg a többi pelusnál nem volt büdös.


Lehet hogy baromság, de lehet hogy a te gyereked pisije és a bella háppy összetétele nincsenek szinkronban.

2013. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi sokat használtuk, de amíg a 4-es méretet használtuk, nem volt fura szaga. Legutóbb mikor már 5-öset vettünk, azt már én is büdösnek éreztem. De nem akkor mikor már pisis volt, hanem már eleve mikor kivettem a csomagolásból is büdösnek találtam. Azóta nem vettem még olyat, de lehet adok neki még egy esélyt, mert egyébként nagyon szerettük.
2013. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk liberó és happy van itthon és nekem jobban teszik,mint a liberó! minőségileg egyikkel sem volt még gondom, csak a szabása sokkal jobban bejön.
2013. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,a szabása tényleg nagyon jó,és szerintem minőségileg sincs vele gond,csak én is azt a fura szagot érzem rajta,mikor kiveszem a csomagolásból,és széthajtom.Nem tudom mire hasonlít.Mi a 3-ast használjuk,és próbaként vettem a Libero mellé egy csomaggal.
2013. ápr. 17. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk bevállt. Jó minőségű. Én a pampersben csalódtam nagyott minden kifolyt belőle nekünk,éjszaka meg pláne nem lehet használni.
2013. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a kedvencem mindkét gyerekemnel használtam.
2013. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a happy nappalra ezt használjuk , éjjelre a liberot,péntektől akciós lesz a tescoban úgyhogy megint bespájzolok belőle.
2013. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!