Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőre keresztszülők...

Keresztelőre keresztszülők kérdezik, hogy mit hozzanak a babának ajándékba. Mi lehet olyasmi ami nem jut eszembe, de fontos/hasznos lehet a nevelésben, babaszobában?

Figyelt kérdés

Nincs semmi ötletem, mert etetőszék, járóka, játszószőnyeg, hordozó van.

5 hónapos a kisbabánk


2008. aug. 26. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
nekunk hat hetesen volt a kislanyunk kereszteloje, es a keresztszuloktol fuggot kapott ajandekba.
2008. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi most egy kinti-benti hintát kaptunk (hordozható) és egy 3az1ben babykompot. (etetőszék, hintaszék és komp) Nekem a hordozható hinta nagyon bejött :) Igazából egyik sem fontos, de mégis jó célt szolgálnak majd. És én Lamaze játékokat kértem a hozzátartozóktól. Azok nagyon hasznos készségfejlesztő játékok. 4-6ezer az áruk. A 4 hónapos lányom figyelmét órákra elterelik. :)
2008. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk 2 hete volt a keresztelőnk,és a keresztszülőkön kívül mindenki pénzt adott és pár kedves gondolatot is írtak hozzá.Sztem úgyis ti tudjátok éppen mire van szükségetek.Lehet,h éppen akkor semmire,de igen jól fog jönni az a pénz,pl.amikor az őszi ruháit kell majd megvenni.Vagy babakocsit cserélsz,kismotort veszel,játékokat stb.Nálunk a 86 éves dédi is megértette ezt,ő úgy sem tudja mire van szüksége egy ekkorka babának.Így lett elektromos mellszívóm is,amikor megszületett a baba...
2008. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!