Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a pennybe kapható...

Szerintetek a pennybe kapható sissy joghurt jó fajta? Adnád a gyermekednek (2 évesnek)? Vagy melyiket ajánlanád helyetted?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

nem igazán...


Elég vizes, sovány, néha túl sok is benne a tejsavóbaci, vagy talán a kóli is..


Szorúlás ellen nagyszerű, de ha jót akarsz adnia gyerekednek, akkor csak Landliebe, bár azt a pennyben nem kapni..

2015. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én azt néztem, hogy melyiknek a legrövidebb a lejárati ideje. úgy gondolom, hogy ami nem áll el hónapokig az talán még tejet is látott :)

egyébként én a piacon veszek házi joghurtot, az biztos, hogy házi tejből, kerti gyümölcsből van :)))

2015. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pennybe nem járunk, én jogobellát szoktam venni.
2015. febr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy éves fiamnak szoktam adni. Finom, jó ízű, semmi baja nem volt tőle.
2015. febr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyümölcsös jogobella tele van édesítőszerrel, még a nem light-os is. Én azt azért nem adom.
2015. febr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Sissy nagyon jó!

A Jogobella a finom ízét a sok cukornak és ízesítőnek köszönheti, bármennyire is favorizálja sok anyuka.

Mitől lenne annyira egyforma állaga és íze minden Jogobella joghurtnak, ha csak a gyümölcs ízesítené???

2015. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod, semmi baja nem lesz. Én kb egyéves koráig csak cserpest adtam, azóta azt amit épp kapok. Soha nem volt még hasmenése sem.
2015. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem adnám, próbáltam már, úszik a tetején a savó és nagyon hülye állaga van. Több élelmiszerbolt sajátmárkás terméke is ugyanez (pl. asszem, az Aldié).

Ami NAGYON bejött, az a Lidl-felé Pilos 4×150 grammos natúr joghurt, 200 Ft a négy pohárka, 3,5%-os zsírtartalmú, isteni krémes. Na, ezt ajánlom mindnekinek!

2015. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!