Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is reagál erre a...

A ti babátok is reagál erre a bolond szélre? Az enyém teljesen ki van szegény.

Figyelt kérdés

Sokat sír, rosszkedvű, hasfájós. Tegnap nehezebb volt altatni, gyakrabban evett, ma fordítva: ritkán eszik, egész nap alszik. És nagyon rossz a hangulata, pedig amúgy mosolygós, nevetős, kedves baba.


7 hetes



2015. ápr. 3. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A szél keltette infrahangokra reagál, de a felnőttek is.
2015. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
meg a felnotteket is megviseli a sokszor az idojaras, nem hogy egy ilyen csoppseget, szoval szerintem termeszetes. kutass utana,hogy esetleg milyen homeopatias gyogyteakkal lehet ez ellen tenni valamit, ha sulyosabbra fordulna a helyzet, aztan kerd ki a vedono tanacsat, hogy adhatod e neki.
2015. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sandrachnologic ***** válasza:
Minket is megvisel, marmint engem is terhesen es a fiamat is, o 4 eves lesz. Sokkal türelmetlenebb, nyugosebb, ingerültebb az ember. Esetleg probald meg, hog citromfű teát iszol, az enyhe nyugtató hatású, ha szoptatsz abbol o is kap majd a tejcsin at. 😊 ringasd sokat, ha igényli. 😊
2015. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, jó ötlet a citromfű :)

Ringatom, szeretgetem, abból nincs hiány :)

2015. ápr. 3. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen és az óraátállitas is megviselte
2015. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

citromfű???

tilos citrusféléket fogyasztania 1 éves korig, nemhogy 7 hetesen!



én babám, kb 3. napja nem akar enni, a tápszert sem(ami nagy szó, mert amikor beteg étvágytalan a tápszert azért még simán beveri)szinte ortonként kell bele imádkoznom, és alszik 2 szer 3 szor is nappal, ami megint reord nálunk.

amúg ő maga átállt, nem kavarta meg az átállás, én nem ébresztettem hamarabb sem, nem toltam ki az éjszakai elalvást sem, ők még nem az órát követik :)

2015. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha én sz*arul érzem magam, akkor képzeld el!
2015. ápr. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A citromfű mióta citrusféle?? -_- (Egyébként még nem adható ennyi idősen.)
2015. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!