Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kisfiamat sehogy...

13 hónapos kisfiamat sehogy nem tudom elaltatni! Miert? Meddig lesz ez így?

Figyelt kérdés
Kb 1 honapja tud jarni es azota ilyen rossz a helyzet.Meg este 11 kor jarkal...most aludt el nagy nehezen mellettem a kanapen.Kisagyban nem marad meg....ordít hanyasig.Ha magam melle veszem ott is sir hisztizik mert ő menni akar es nem aludni.Csakhogy van egy 4 eves batyja akit jo lenne hagyni aludni.tehetetlen vagyok es nappal sem akar aludni.Tegnap fel orat aludt egesz nap.Ahol biztos elalszik az az auto ha megyunk...atteni az autobol nem lehet mert folkel es eleg sokat aludt kocsiban.Mit tegyek?Mar nagyon nem birom ezt az allapotot.Ja rs a nagyobbik fiam sem alszik mar delutan itthon csak az oviban.Segitsetek!
2015. ápr. 3. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

megvan az elalvás előtti szokásos sorrend?

pl vacsi, fürdés, esetleg birkózás még, esti tejcsi és kiság?

mert ha eleve nincs rendszer, annak is betudható.


de én 100 % nem altatnám magam mellett, mert azzal még roszabb lesz.


szerintem jó az, ahogy kisbabáknál is írják. felveszed-vigasztalod-visszateszed aludni-megint felveszed-vigasztalod-megint visszateszed, ha kell 100 szor, mert 2. nap már csak pázor kell eljátszani


nappal meg vigétek rohangálni, v játszóházba, játszótérre

2015. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Napközben lefárasztod eléggé?Lehet az a baja hogy nem volt meg a kellő mozgás.Milyen a napi rendszeretek?
2015. ápr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!