Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakran bukik a 11hetes...

Gyakran bukik a 11hetes lánykám, nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ez kb 4 napja van így.Nagyon ilyesztő sokszor sugárba jönn,van hogy eltellik 1-2óra és bukik ilyen vizeset túlnyomórészt mintha nyál lenne.Főleg mikor lerakjuk vízszintesbe.Pedig sokáig próbáljuk büfiztetni ja és sokat sír.

2015. ápr. 5. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak szoptatok,fekve.
2015. ápr. 5. 14:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat sír,plusz sugárba jön vissza. Ugyan nem 100%, de határozottan Reflux( gyomorégés) gyanús a babád!

Nézesd meg a gyerekorvossal. Nem játék a reflux..

2015. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam sírni csak este sír mikor nehezen tud elaludni.Mikor bukik akkor sokat gögicsél és mosolyog.Nem hiszem hogy reflux nagyon jó súlyban van hízik mindig megvagyunk dicsérve.Inkább olyan mintha nagy mennyiségű nyál jönne vissza.
2015. ápr. 5. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy csak a fogacskája dolgozik már:)
2015. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt,ha szoptattam,ha tápszert kapott akkor is ki bukott belőle. Volt,hogy megetettem és büfiztetés nélkül le is tettem,hogy ki ne jöjjön belőle,mert nem egyszer volt,hogy etetés után ez miatt újból etetnem kellett.

Kb. fél éves volt mikor abba hagyta lehet,hogy azért mert 6 hónaposan már felállt. Nekem többen azt mondták (orvosok is!),hogy ne aggódjak ez természetes. Pontosan nem tudom mi de valami később fejlődik ki nekik és ez miatt van. Majd a szilárd ételek bevezetésével abba marad.

Én 3 hónaposan adtam neki minden nap 1-2 kis kanál almát meg répát,4 hónaposan plusz krumplit. 6 hónaposan már elég sok mindent evett és szoptattam is.

Nyugodtan adjál majd neki 3 hósan majd almát,répát és ne hallgassál másra,hogy túl korai,régen is adtak.

Sok orvos ismerősöm van és ők is mondták,hogy minden évben mást mondanak,hogy mi jó a babáknak,ami éppen akkor a könyvekben van. Most 2 és fél éves mindent eszik és nem válogatós!

2015. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!