Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, érdemes kókuszpólyát...

Anyukák, érdemes kókuszpólyát venni?

Figyelt kérdés
Most kezdek vásárolgatni a kislányomnak,és kinéztem a neten,nagyon tetszik,de nem tudom érdemes e megvenni,ki lehet e használni?Májusi baba lesz,nem túl meleg már akkor?köszönöm.27+4hetes kismami
2010. febr. 19. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok hasznát veszed majd. Mi nem vettük kókuszpólyát, hagyományos pólyát kaptunk kettőt is, de amikor hazahoztuk a kislányomat és bele akartuk tenni nagyon sírt, rúgott, vágott annyira nem tetszett neki, én augusztusban szültem, nyári baba. De lehet az is gond volt, hogy a kórházba angol pólyába volt ami olyan mintha nem is lenne rajtuk semmi:)
2010. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem nem érdemes! Mi kaptunk egyett ajándékba, de kb 2szer használtuk.Nagyon vékony, és az aljából simán ki tud csúszni a gyerek, mert ezt csak össze kell hajtogatni, nem olyan mint a régi pólyák, hogy az alja teljesen bezárul:)

De te tudod:) remélem tudtam segíteni

2010. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt semmilyen pólyánk.
2010. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én vettem pólyát:-) Amit kinéztél azt szétlehet szedni?Úgy értem kis takarónak:-)Mert akkor nyugodtan ajánlom, hiszen ha már nem kell a kókuszmatrac kiveheted és lehet egy kis takaró is:-)

Az én babám szeptemberi és a mai napig pólyázom,most már csak úgy, hogy körbe bugyolálom a pólyájával. Nagyon szereti és így alszik jobban:-)Amikor megszületik a picuri fogni is könnyebb lesz:-) Szerintem nagyon jó a pólya:-) Lehet, hogy valóban meleg lesz, de a legtöbb újszülött fázós:-)

2010. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon jó szolgálatot tett, mert amikor látogatót vártunk, abba tettem bele a kicsit. Így nem kellett annyira f*snom, amikor valaki kézbe vette, hogy hogyan fogja a babát, hiszen a pólya tartja.

Szerintem emiatt megéri, de használt is megteszi! Nem lehet elhordani, sok gyereket kibír.

Máskor is használtuk, amíg picike volt, kellemes volt neki benne, körbeöleli, biztonságban, jól érezte magát benne. Szóval én ajánlom.

2010. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes! Én sokáig a pólyában szoptattam. Azon kívűl, amikor nagyon pici volt a pólyában adtam más kezébe, mert rosszul voltam attól hogy nyúzták, húzták.
2010. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó pólya:-) Vegyél nyugodtan. Sokan ellenzik, mert a pici nem tudd mozogni, pedig a picinek jóérzés ha körbe van ölelve:-) A sírosabb babák is szeretik, megnyugodnak a pólyába.
2010. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mi is arra gondoltuk hogy az elején megfogni könnyebb lesz nekünk is illetve a látogatóknak is.És igen olyat szeretnék amit utána kis takarónak át lehet alakitani.Az az igazság hogy hagyományos pólyát nem szeretnék,azt annyira nem lehetne kihasználni,illetve nem is tetszik igazán.
2010. febr. 19. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!