Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jatszotok 9 honapos...

Mit jatszotok 9 honapos lanyotokkal? Mivel fejlesztitek? Milyen jatekkal? Mit tud mar? (allni, kuszni. )

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Visszahozza a labdát, és most már tud pitizni is! Nagyon büszke vagyok rá. Retek a neve.
2010. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó
2010. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló retek-nek hívja a lányát? ez jó... XD

Az én gyerekem fiú és 8 hónapos, de a következőket csináljuk:

kukucskálós játék pelenkával,

mondókák,

lovagoltatós mondókák, mesék.

Nézegetjük magunkat a tükörben ,

a játékokkal játszunk.

Énekelek neki (szigorúan előadóval együtt :))) (youtube), pl. nagyon szereti Weöres Sándor - Káldy Nóra Macskaindulóját.

Ülni még nem tud, ezért gyakran felhúzom ülésbe, azt nagyon szereti.

Meg persze nevettetem, különböző szavak nagyon megkacagtatják, pl. a szívtipró szó :DDD

Nagyjából ennyi. És Ti?

2010. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fotucsok ***** válasza:

9 hónapos kisfiam van. Tud tapsolni, pápát int, belecsap a tenyerembe, kiveszi a cumit a szájából, ha mondom neki, ad puszit, tudja különböző dolgokról, hogy hol vannak. Kúszik, még nem mászik, de négykézlábra áll és hinta palintázik. Nem ül, csak féloldalt támaszkodik.

Játékok: tükörben nézegetjük és fogdossuk a babát. Szerintem már tudja hogy ő az. Mondókázunk, énekelünk. Ölbéli játékokat játszunk. Eldugunk egy-egy kisjátékot a pelus alá és megkeressük. Kisállatos könyben megnevezzük az állatokat és mondjuk, hogy mit mondanak. Nagyon érdekes dolgokat (pl telefon) távolabb teszünk és kúszik érte, esetleg párnából akadályt is építek.

2010. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi vasarnap toltjuk a 9 honapot.Mar szepen ul,kuszik,maszik,all a kisagyban es lépked kapaszkodva.Nezegetjuk az allatokat a konyvekben.A kutyat utanozza,tata,papat integet ha van kedve.A jatekokat sajnos hamar megunja.Ragcsal mindent.
2010. febr. 26. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!