Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjetek fürdik együtt a...

Férjetek fürdik együtt a lányotokkal?

Figyelt kérdés

Lányomat nemrégiben (10 hónapos) fürdettük felnőtt nagy kádban. először fürdetőkarikával, majd másodszor úgy hogy én is melléültem. Mondtam a férjemnek legközelebb ő is fürödhet a babával. azt mondta nem, neki ez ellenkezik a gondolkodással. Hiába mondtam neki hogy nem pucéron, legyen rajta gatyó, de akkor sem állt rá. Ellenzi hogy a lányával fürödjön, de megjegyzem hogy persze imádják egymást. az is tény hogy a férjem elég érzelemszegény családban nőtt fel.Szerintetek se erőltessem?


Párotok fürdik együtt a lányotokkal? és ha nem akkor ő miért nem?


2011. jún. 5. 14:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%

mi szoktunk ...

a strandon

2011. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk ebből nem volt gond, 2 lányunk és 1 fiúnk van.

A legnagyobbik lány most kezdett serdülni, szégyenlőske, előtte már nem mutatkozik pucéran. De a kisebbekkel simán fürdik, ha arról van szó.


Én ahogy visszaemlékszem, velünk sem fürdött sose apukám.


Ne erőltesd a férjedet. Lehet anélkül is jó apa, hogy együtt fürödnének.

2011. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Igaza van! És ez még nem érzelemszegénység.

Nekünk fiúnk van, 20 hónapos és soha nem fürödtünk együtt és nem is fogunk. De a családban senkinél sem jellemző, hogy a gyerekkel fürödjenek. Ne erőltesd!

2011. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%

Erőltetni semmiképp nem kell, nem vagyunk egyformák, ő erről máshogy vélekedik, tiszteletben kell tartani.

Az én személyes véleményem más, nálunk a párom mindkét gyerkőccel nagyon szívesen fürdik együtt (1 fiú,1 lány).

a családunkban is van egy kislány aki rettenetesen apás és mindig együtt fürödnek (7éves a kislány), persze alsót felvesz az apuka. Nincs ebben semmi. :)

2011. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
A fiunk másfél éves, mi sem fürdöttünk vele és nem is fogunk.
2011. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

köszönöm lányok. csak nekem olyan furcsa volt, de látom nem ritkaság. ettől függetlenül nagyon jó család az övék, csak teljesen másként nőttek fel mint mi.


nem erőltetem akkor. :)

2011. jún. 5. 14:54
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem értem ezzel mi a gondod,ez nem érzelemszegénység,de egyszerűen el sem tudom képzelni,hogy a gyerekeimmel én avagy a férjem együtt fürödjünk,ha nem medencéről,vagy strandról van szó.Egyszerűen sztem nem normális dolog legalábbis nálunk nem fér bele,az hogy a gyerekek együtt fürödnek az más.Nálunk ez van,ne erőltesd rá a férjedre,mert tényleg érdekes lenne ha a kislányával együtt fürödne.
2011. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk zuhany van, de szerintem gatyába fürödhetnek együtt. De semmit se erőltess!

Férjem is mindig mondja, hogy ha nagyobb lesz a kislányunk, (most lesz 1 éves)akkor együtt zuhanyoznak majd. (férjem gatyóban)Nem értem, hogy ebből mi probléma lehet.

2011. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

Igen, persze!

A kicsi 2 éves, lány, pár hets kora óta leginkább ő fürdik vele a fiunkkal is fürdött. Én is fürödtem/fürdök velünk.

Csak azért nem "szeretek " a kicsivel fürdeni, mert akkor egyből rá akar cuppanni a cicimre.-)))


Sőt párommal meztelenül alszunk.


Szerintem nem normális dolog a mezteleséget valami betegségként kezelni és hátső godolatokkal "színezni"


Komolyan nem értem manpság ezeket prűd kérdéseket.

Miért szégyeljük egymás előtt magunkat, így születünk.

2011. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Fürdés, tisztálkodás ezek szerint sokaknak egy NAGYON intim dolog és elképzelhetetlen, hogy a gyerekekkel együtt történjen. Nem nagyon értem, de elfogadom mások véleményét is.Nálunk mindig nagy móka,kacagás, játék ha együtt fürdünk. (Nagy sarokkádunk van, beleférünk, mintha csak medence lenne.)
2011. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!