Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a kisfiam állandóan...

Baj ha a kisfiam állandóan előre húzza magát és ő akarja tartani a fejét?

Figyelt kérdés
magamnak háttal fogom a karomban,és ő előre húzza magát,tartja a fejét és úgy leskelődik.próbálom néha hátra dönteni magamra,de nem akarja.nem fog elferdülni a gerince?vagy elfáradni?ja ,és 9hetes és sokat van kézben .
2008. aug. 27. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj. A baba úgyis érzi, hogy mit bír. Ha nem bírná még, akkor úgysem csinálná. Nem lesz baja.
2008. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Lányom 10 hetes, és én is ezt vettem észre nála a napokban.

Én azért próbálom fektetni, amíg nem tudja tartani magát nem jó neki...

2008. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem lesz baja, de ne tartsd sokáig így. Amit magától csinál az nem baj, de ennek ellenére még ne ültesd! Inkább tedd hasra a játszószőnyegre hagy tornázzon.

Gyógytornász anyuka

2008. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit ő magától csinál, az semmiképp sem baj. A gyógytornász anyuka mindig olyan szuper tanácsokat ad :-))) Jó hogy itt vagy. Bocs az offért. És itt az on :-) A kisfiam újszülött korában, a kórházban már tartotta a fejét, egyszerűen nem akarta letenni a vállamra a buksiját. Nem hittek a nővérkék a szemüknek. Szóval nem baj.
2008. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is már 6 hetes korától húzta volna fel magát hasizomból. Mindíg visszanyomtam, de csak erőlködött. Nagyon korán 5 hónaposan elkezdett kúszni, aztán felült, és 6 hónapos korától mászik. Nagyon erős baba, most 8 hónapos és állandóan áll, megy az ágy mellett. Szerintem a te babád is csak erős, nem lesz semmi baja.
2008. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!