Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves kisfiam állandóan...

1,5 éves kisfiam állandóan kaparja a fejét mintha viszketne neki mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet rossz szokás, de akár tényleg viszkethet is. Nézd meg, nem koszmós-e, nincs-e kiszáradva esetleg a fejbőre! nem váltottál mostanában esetleg új samponra? az is okozhatja.
2011. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Megnéztem nem láttam semmit épp ezért furcsálom.

Nem nem váltottam újra.

De azért köszönöm.

2011. júl. 25. 20:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól még lehet koszmós.
2011. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 16 hós. ő is szokta vakargatni a fejét.Neki se koszmós,még nem is volt.Én a samponra gondoltam lecseréltem neki másikra és azóta nem vakarja.
2011. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy ahogy előttem írták, a sampon lehet ludas, vagy ha pl magamból indulok ki, akkor elég könnyen bemelegedhet akár a szobai, akár a kinti levegőtől... De ez csak tipp. :-)
2011. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én is a samponra tippelek...már csak azért,mert én is érzékeny vagyok rá.Elkezdtem niveát használni is kb 2 hét után totál szétkapartam a fejem annyira viszketett.Aztán váltottam sampont és elmúlt.

Nem tudom mit használsz, de a Gabi jó, szappanmentes!

2011. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy másik sampont, nem vesztesz. Nekem oviban volt csoporttársam, aki tépte a haját, szóval vannak ilyen rossz szokások, elég széles skálán.

Szerintem, ha a sampon nem válik be, kérd ki a gyerekorvos tanácsát, ha mégis rossz szokás.

2011. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem álmos olyankor? Nálunk a fülét szokta piszkálni akkor, meg az orrát is dörzsölni, ha álmos már.
2011. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az biztos,hogy nem álmos.

Akkor veszek másik sampont.

Most neogranormont használunk.

Köszönöm a tanácsokat.

2011. júl. 25. 21:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Még annyit mi johnsonst használtunk attól víszketet neki a kis feje,most niveát vettem az jó neki.
2011. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!