Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros a torka a babámnak és...

Piros a torka a babámnak és folyik az orra, mit adjak neki enni amit tuti hogy elfogad? 11 hónapos, és nincs étvágya.

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Husilevest, sárgarépával és krumplival pépesítve.

Jobbulást hívánok!

2010. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kedvenceit sem fogadja el? Krumplipürét, puha husit adnék neki, banánt, barackot... tudod, mint a hozzátáplláás elején. Ami nem csípi, nem karmolja a torkát szegénynek.
2010. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előzőt próbáld meg vagy ha nem eszi akkor tápszert.

És a folyadékpótlásra figyelj!

2010. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj kínozni kajával. Én most szaladtam bele abba a hibába, hogy megpróbáltam megetetni a beteg fiamat. Megette nagy nehezen szegénykém, de minden alkalommal hányás lett belőle, így a harmadik próbálkozás után felhagytam vele. Nem fog éhen maradni, ha éhes, majd jelzi. Sajnos egy ilyen betegség az ízlelőbimbókat is kicsinálja, ezért nem eszik szívesen. Gyógyulás után néhány nap, mire az étkezés is rendbe jön.
2010. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Javulgatunk!
2010. febr. 20. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!