Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 évesemnek adhatok majd...

1,5 évesemnek adhatok majd anyatejet? Többi lent.

Figyelt kérdés

37 hetes terhes vagyok. 1,5 éves lesz a lányom mikor születik a kisöcsi. Azon gondolkodtam hogy ha tudok szoptatni és lesz annyi tejem adhatok belőle a lányomnak? (Persze ha kér) ő 2 hónapig szopott. Este bolti tejet kap, gondoltam megpróbálom helyettesíteni de lehet nem lessz annyira laktató neki.

Vagy beteges gondolat ez?


2015. ápr. 9. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adj neki.
2015. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
nyugodtan adhatsz neki is. igaz a tápanyag tartalom a pici igénye szerint lesz,de hát a bolti se direkt a neki való.nyugodtan adj ha van fölösleg. ha meg nem inná meg mégse,akkor majd lefagyasztod a picinek :-)
2015. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én nem adnék neki.

És ha nem lesz annyi, örülj, ha annak a pici babának, aki megszületik és az lesz az egyetlen dolog, amivel táplálni tudod, elég lesz.

Szerintem ha már eszik mindent rendesen és megszokta a bolti tejet, akkor nincs már szüksége anyatejre. Meg szerintem el sem fogadná.

És biztos, hogy nem lesz laktató neki!

De ha akarsz, adj neki, én egy ekkora gyereknek már biztos nem adnék.

2015. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vissza nem szoktatnám a cicire, de ha kíváncsi, akkor kóstolja meg nyugodtan. Bár az én fiam már nem kívánta. Nem akart újra szopizni.
2015. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
1,5 éves gyereket már nem normális szoptatni,plane ugy nem,hogy már rég abbahagytad.Meg gondolom el se fogadná már.Sok boldogságot a picihez.
2015. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem pohárból gondolja a kérdező
2015. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen pohárból gondoltam. Majd meglátjuk, de igen előszőr a picinek legyen és utána jön a nagy.
2015. ápr. 10. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!