Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ivott mar a gyermeked ( nem...

Ivott mar a gyermeked ( nem szandekosan) "romlott" anyatejet? Lett barmilyen baja tole?

Figyelt kérdés

48 oraja volt a hitoben a lefejt tej, es egy masik 24 oraja. Figyelmetlensegbol a regebbi anyatej adagot adtam oda a kicsonek potlaskent ( kb 30ml volt). Es mikor megitta ereztem a szajan hogy furcsa szaga van... Az utolso cseppeket megkostolva nem tunt romlottnak, de nagyob furcsa budos szaga volt :(

Nagyon megijedtem, 5 honapos, mar sokszor kapott lefejt tejet, max 2 naposat adok neki oda, tudom hogy hiba volt nem ellenorizni mielott odaadom neki, de nem is szamitottam ra hogy megromolhat. Ha megis igy volt, mi baja lehet ennyitol? Hasmenese? Hasfajasa? Vagy mergezese?


2015. febr. 28. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz baja. Figyeld, nehogy hanyjon, vagy menjen a hasa. Ha nem lesz semmi ilyesmi par oran belul, akkor nemlett baj.
2015. febr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz!

Az anyatej hűtőben 4 napig is eltartható. Nyugi :-)

( A szaga más kérdés, azt én sem szeretem, de az már pár óra után srm tetszik:-), na de nem is nekünk kell, hogy tetsszen:-))

2015. márc. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a furcsa szaga lehetett attól is, amit Te ettél korábban!
2015. márc. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

48 órás tejet már nem egyszer kapott, ameddig anyatejes volt és eszembe sem jutott, hogy za romlott lenne. Olyat is kapott, hogy 6 órája le volt fejve és mivel utaztunk, nem volt hűtve. Hogy romlott volt -e (kétlem), de baja semmi ilyentől nem lett. Sem a nem sterilizált üvegtől, sem a leesett cumitól stb.

1 év alatt egyszer volt amúgy hasmenése, a landliebe joghurttól két hete.

2015. márc. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi baja. Nem attól van fura szaga hogy megromlott, hanem a benne levő enzimek elkezdik bontani, theát félig meg van emésztve.
2015. márc. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, nem volt vegul semmi baja tole. :)

En meg sosem ereztem ilyen furcsa szagunak, koszi utolso a magyarazatot, remelem tenyleg csak ez tortent. :)

2015. márc. 1. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!