Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám helyre állítani...

Hogyan tudnám helyre állítani babám alvási rendjét, itt voltak nálunk rokonok 3 napon keresztül, és teljesen felborult minden?

Figyelt kérdés
Nem volt sosem nagy alvó a babám, fél éves, de most aztán teljes a káosz. Rokonok itt voltak nálunk, és felborult a rend, amit idáig kialakítottunk. Reggel 6-7 kor kelt enni, utána aludtun még egy órát, vagy többet. Míg itt voltak, addig a lakásban hangzavar, jövés-menés, így nem akart aludni a lányom, emiatt minden korábbra csúszott, az evési időpontokban aludt, szóval katasztrófa. Ennek már jó pár napja, és azóta sem tudom elaltatni reggel, arra a bizonyos egy órára, hogy minden a régi legyen. Próbáltam már tolni, a délelőtti alvásán, de az sem ment, ha álmos, nem tudok mit tenni, aludni akar. Viszont ha meg nem álmos, nem altathatom el, ha előtte egy órával, másféllel kelt fel. Mit tegyek, hogy a régi legyen a rend?
2010. febr. 19. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Te alkalmazkodj a babához,és ne ő hozzád.Ha babád új időpontokra teszi a dolgait,ez van.
2010. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerintem meg pont nekem kellene tartani őt a napirendhez, idáig is működött, ezután is kéne. majd kitalálok valamit.
2010. febr. 20. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!