Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felborult a napirendünk?

Felborult a napirendünk?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám, már 2 hónapja este 10től reggel 6ig aludt, majd 6kor evett, és aludt tovább. Napközben amúgy 4 óránként eszik. Most pár napja pontban 5kor ébred, próbálom visszaaltatni, de éhes, úgyhogy 5kor etetem. (redőny van az ablakon, tehát sötét van a szobában, és semmi körülmény nem változott körülötte). Kérdésem, hogy akkor most 1 órával előbbre tolódnak az evései, vagy húzzam az idő, hogy kijöjjön az esti fürdés ideje? És mért "fejlődött vissza", mikor már olyan jól átaludta az éjszakát? Köszönöm, ha válaszoltok!!!!
2011. júl. 5. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem nevezném visszafejlődésnek. Inkább változásnak. Valószínűleg nem elegendő neki az este bevitt kalória és előbb ébreszti a pocak. Vagy akár az állandóan emlegetett fogzás, vagy az időjárás, frontok, stb. Szerintem egyébként a vacsit kellene tartalmasabbá tenni, nem tudom hol tartotok a hozzátáplálással így 5 hónaposan.
2011. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Még nem kezdtük el a hozzátáplálást- orvos tanácsára - 3 héttel ezelőttig csak anyatejes volt, most felesben tápszerrel. És valószinű az éhség miatt ébred, mert lehúzza a 240 ml.-jét 2 perc alatt. Tejpépet adnál neki akkor este?
2011. júl. 5. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom már 9 hetes kora óta átaludta az éjszakákat, mostanában 1-2 alkalommal megint ébred, és éhes, mint a farkas. :D Szerintem nem laknak elég jól. De én hiába adtam neki tejpépet vacsira. Tegnap fél 9-kor pl. betolt 180 ml tejpépet, mellé kb. 50 ml tápszert, aztán éjfélkor már fent is volt, és evett. :(

Remélem, hogy majd a 6 hónapos kortól adható tápszer jobb lesz neki.

2011. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!