Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az lehet, hogy a gyümölcstől...

Gnézsu kérdése:

Az lehet, hogy a gyümölcstől ennyire szeles a babám?

Figyelt kérdés
5 hónapos, és ha adok neki gyümölcsöt, egész nap küzd a pukikkal. Almát, banánt, őszibarackot... De nappal nem is tud aludni, annyira. De akkor majd hogy kezdjem a hozzátáplálást, ha ennyire kellemetlen neki? Egyébként tápszeres, és napi 1x van csak széklete.

2015. ápr. 17. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy kezdjed? Hiszen már elkezdted, bevezettél egy csomó gyümölcsöt.


Minden gyümölcstől vannak tünetei? Naponta mennyi gyümölcsöt adsz neki és hányszor? Pl. az őszibarackot milyen formában adod neki (most nincs friss belőle)?

2015. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek mind szeles gyümik,keverve adod?

5 hónaposnak szerintem még nem szabadna banánt adni.

2015. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se adj még banánt, bőven ráérsz, mi 9 hósan kezdtük. Hiába van ráírva sok bébiételre, hogy banán 4 hós kortól, én inkább a gyerekorvos táblázatához tartottam magam. Őszibarack, körte tud pukikat produkálni, próbálj meg kevesebbet adni, vagy ritkábban.
2015. ápr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de nálunk is így kezdödött. 8 hónaposan kiderült, hogy fruktóz emésztési problémája van, nem ehet nagyobb mennyiségü gyümölcsöt még most sem (2 éves). Nem árt ha elviszed a gasztroenterológiára, egyszerü levegökifujásos vizsgálattal meg tudják nézni.
2015. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már két gasztoenterológusnál is voltunk. Most az jutott eszembe, hogy nem e laktózt nem tudja jól emészteni, és a miatt van ez, mert már az anyatejnél is a gázosodással küzdöttünk.... Most tejmentes tápszert kap, de abban is van laktóz....
2015. ápr. 19. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!