Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeles időben hogyan viszitek...

Szeles időben hogyan viszitek sétálni babakocsiban a piciket?

Figyelt kérdés
Az én fiam mondjuk már nem olyan pici,egy éves múlt,de a babakocsinknak nem lehet átfordítani a tolókarját. Ha eléggé fúj a szél,hogyan véditek a babát?
2015. márc. 2. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Időjárásnak megfelelően van felöltöztetve, az arcának pedig semmi baja nem lesz a széltől.


Ha akkora/olyan szél van, hogy port is felcsap az ember arcába, akkor nem viszem ki.

2015. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Szeles időben nem viszem ki a gyereket!

Ha friss levegőt szeretnék biztosítani ilyenkor is,akkor egész egyszerűen szellőztetek. De nagy szélben semmiképp nem viszem ki.

2015. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem védem extrán. Felöltöztetem, és megyünk sétálni.
2015. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan az a baj,hogy amikor szembe fújja,akkor kapkodja a levegőt. Sajnos nem mindig tehetem meg,hogy nem viszem ki.
2015. márc. 2. 12:04
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
1 éves gyereknek már nem lesz semmi baja se attól, ha éri egy kis szél, se attól, ha egy napot nem megy sétálni. Ez teljesen rád van bízva, te ismered a gyereket ;) Én pl. ha hajlamos megfázásra, fülgyulladásra, stb. akkor kihagynám a mai sétát, ha megkergül ha be van zárva, akkor meg kimennék egy rövidebb sétára.
2015. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem teheted meg, hogy nem viszed ki?
2015. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mert a nagyobbért menni kell az oviba :) Mindegy,lehet én aggódom túl,csak azt hittem van esetleg vmi praktika,amire én nem gondoltam :) Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 2. 12:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nem bírja a szelet vagy hamar megbetegszik tőle tedd fel az esővédőt, az védi majd.
2015. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Néha látok esővédővel babakocsikat az utcán szélben. Én mondjuk soha nem tenném fel szélben, de ez megoldás lehet.
2015. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj kimenni, és egy szakaszon nagyon-nagyon fúj a szél pont szembe, ott én nem tolom, hanem húzom a kocsit. De ez csak rövid távon megoldás :)
2015. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!