Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már 3-szor átmosták kislányom...

Már 3-szor átmosták kislányom könnycsatornáját, de nincs javulás. Meddig lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
8 hónapos múlt a kislányom, már harmadjára voltunk vele könnycsat. átmosáson, utána mindig ment a szemcsepp 1 hétig, de továbbra is könnyezik, váladékozik. A váladék vmikor csak egy kicsi, de van olyan is, hogy szó szerint ömlik belőle.
2015. ápr. 20. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
elyik szempecseppet használtátok?Egy ismerősöm gyerekének 5x mosták át. :( Mindkét gyerekemnél volt ez a probléma,a lányomét átmosták,bár lehet az övé is megoldódott volna nélküle.A fiamét már nem hagytam maszírozásal,és szemcsppel helyre jött.
2015. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tobrex, most Oftaquix. A 2. gyereknél is u.ilyen gond volt, neki elég volt 2 átmosás (most 3 éves). Masszírozni nem hagyja, már attól rosszul van, ha azt sem nagyon tűri, ha letörlöm neki vattával a váladékot (pláne ha alvás után vastagon összeragadt), a szemcseppet is alig bírtam belecsöppenteni, mert fejét is forgatja, kezével hadonászik és a szemeit teljesen összeszorítja.
2015. ápr. 20. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegény. :( Nekünk is "kisérletezés" volt a szemcseppeknél".Előbb a neomicynest(nem biztos,hogy jól írtam le),utána a Tobrexet kaptuk,és végül a Ciloxan vált be.
2015. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy nagyon unja és utálja már ennyi idő után, hogy a szeménél matatok folyton :( Nálatok mennyi idősen volt az átmosás, ill. a kisfiadnál, hogy megszűnt a probléma?
2015. ápr. 20. 12:11
 5/7 sandrachnologic ***** válasza:
Nekem a fiamet 3x atmostak, az osszes létező szemcseppet kirpobaltuk, anyatejet, kamillát, mindenfele gyógynövényt... Semmi nem mulasztotta el, es egyszer csak amikor 1 eves elmult magától elmult neki. Azota is érzékenyebb az a szeme a nagy szelre, mert nekunk csak a bal szemével volt gond. Szerintem varjatok egy kis idot, azt mondjak amugy Legkésőbb 1,5 eves korra magától elmúlik. Maszirozzatok neki sokat, meg ha sir akkor is, mert az is valamennyit segit az urulesen es allitolag a csatornaknak is jot tesz.
2015. ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, nektek ki mosta át? Mi a Káldi doktornőhöz járunk, legközelebb máj 4-ére vagyunk kontrollra visszarendelve. De az még 2 hét, és most beszaladtunk a háziorvosunkhoz, ő azt mondt0a, hogy szerinte folytassuk a mostani szemcseppet ha úgy van, akár 2 hétig is lehet), mert azért az, hogy ennyire gennyedzik, az nem normális. Ez az idegesítő, hogy tényleg nagyon sok és sűrű jön folyamatosan.
2015. ápr. 20. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányomnak 2 hónaposan mosták át,a fiamnak pedig kb szintén 2 hónaposan múlt el.
2015. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!