Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az ilyen magzatmozgás...

Normális az ilyen magzatmozgás 39 hetesen?

Figyelt kérdés
Néha úgy mozog a babám hogy alul iszonyatosan beszúr begörcsöl illetve a derekam is. Ilyenkor szinte mozogni sem bírok. Normális ez?
2015. ápr. 20. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a babamozgást érzed? Fájásnak, joslo fájásnak tűnik... Beszélj a dokiddal, abból baj nem lehet.
2015. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! A legvégén nekem is volt ilyen. A doki szerint az idegeket találja el ilyenkor a baba :)
2015. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen azt érzem mert csak akkor van mikor mozog a baba. És látom is hogy mozog amikor fáj. Köszönöm.
2015. ápr. 20. 15:50
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
Mivel itt mindenki nőgyógyász-gyermekgyógyász szakorvos valószínű,hogy 100%-os választ fogsz rá kapni! Ugye?
2015. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Most jól megmondtad neked is köszönöm. De ha nem tudsz normális választ adni akkor miért veszed a fáradságot hogy elolvasod?!
2015. ápr. 20. 16:03
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es, talán egy kicsit tájékozódj, miért is van ez az oldal, és tanulmányozd a szebályzatot is. Marha hasznos volt a válaszod... (2 vagyok)
2015. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*szabályzatot
2015. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Olvastam a szabályzatot,csak számomra ijesztő,hogy valaki terhesen itt a tini trollok között tesz fel a saját és a babájával kapcsolatos kérdést és nem egy baba-mama fórumon vagy a dokiját-védőnőjét kérdezi meg.


Mellesleg a szarkazmus és az irónia szavak mondanak valamit?

2015. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Értem a kommentedben az iróniát, csak tudod ez egy ilyen oldal, hogy ha az ember nem biztos magában, akkor itt megkérdezi. Évek óta járok az oldalra, de még nem tapasztaltam, hogy tinik vannak itt. Nyilván előfordul, de a többség aki ebbe a topikba jár az kismama, vagy anyuka vagy babára váró.

Ráadásul ez nem egy olyan dolog, amivel orvoshoz kell szaladni, hisz egy 3 kilós baba van a kérdező méhében, ami simán okozhat ilyen panaszokat. Ha vérezne vagy ilyesmi az más lenne. 39 hetesen teljesen normális. Mondtam hogy nekem is volt ilyen, és én sem rohantam vele, csak a kötelező NST-n említettem a dokinak, hogy érzek ilyeneket. Nevetve nyugtatott meg... :)

2015. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, olyankor én sem tudtam mozdulni sem, járás közben, vagy főzés közben az utolsó hetekben. Érdekes, az első terhességemnél nem emlékszem ilyenre, őt simán szültem, a másodikat császárral, de lehet, hogy semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz, csak azóta is ezen jár az agyam. A dokim azt mondta, hogy megnyom egy ideget a baba, semmi gond, pihenj és szedj mg-ot, persze már csak egyet- a végén már nem ajánlanak többet.

Nem akartam ám rádijeszteni, csak leírtam az én történetem. Sajnos én nem készültem a császárra, ezért viselt meg egy picit. De már 4 hónap után ezt is sikerült feldolgozni.:)

Hamarosan a kezedben lesz a babád, drukkolok, hogy minden úgy legyen, ahogyan szeretnéd!! :)

2015. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!