Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana baby fit banános...

Humana baby fit banános tápszer milyen szerintetek? Jó minőségű? Vagy azért ennyire olcsó mert nem annyira jó, nem tartalmaz annyi vitamint? Adnád/adtad a gyerekednek? Melyiket ajánlanád inkább ha nem jó szerinted?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Kislányom 6 hetesen kapta ezt, fájt tőle a hasa és mellesleg a védőnő nem is ajánlotta mert szerinte nem jó ha egy kisbaba a banános ízt szokja meg, utána meg nem értjük hogy miért nem eszik meg mást aminek esetleg nincs olyan jó íze, vagy nem olyan édeskés mint a banános tápszer. Lactogen Harmonyt kértem ez után és már 4 hónapja ezt eszi, teljesen jó szerintem. 1000ft receptre.
2015. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Fél éves volt a lányom, amikor ezt írta fel a doktornő. Én is csodálkoztam, mert korábban Beba HA kapott, a legdrágább után a legolcsóbb... Gond nélkül elfogadta a baba, bár én nagyon paráztam sok dolog miatt. Egy picit macerásabb volt elkészíteni, mint az előzőt (de hamar jó rutint alakítottam ki), sűrű volt, nagyobb cumi kellett hozzá, féltem, fuldokolni fog stb.

Mondom, gond nélkül váltottunk, és a doki 1,5 éves korig felírta továbbra is. Másfél évesen a Milupa Junior 1 gyerekitalra váltottunk, amit szintén szívesen iszik a kislányom. Pedig a banános íz után a natúr változatot vettem szándékosan, pedig volt ízesített is. Szóval nem törvényszerű, amit az előttem szóló írt. nekünk nagyon is rendben volt. A Humana olyan német márka, aminek nyugodt lehetsz a minőségében! Összehasonlítottam annak idején a Beba összetevőivel, sőt a tejpépek tartalmával is, most pedig a Milupával. Pici eltérések vannak csak, gondolom életkor függően.

2015. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Nekem a színe sem tetszik.
2015. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Wiky93 ***** válasza:
63%
Kislányom ezt eszi kb 2-2,5 hónapja, szereti, nincs vele gond, van tőle minden nap kaki :) Attól, hogy olcsó, még jó!
2015. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen jó tápszer, ár-érték arányban az egyik legjobb. Az összes tápszer összetétele közel azonos (vitaminok meg ásványi anyagok tekintetében. Az én babám nem lett "banánfüggő", a sima tejet is boldogan megissza már. Az igaz, hogy sűrű és más cumi kell hozzá. Ami nekem muég jó trükk volt, hogy hideg vízben kevertem be és úgy sosem lett csomós.
2015. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem már a második babám eszi, nagyon szeretjük. A Humána az egyik legjobb márka, attól, hogy olcsó, én jobban megbízom benne, mint az agyonreklámozott, "divatos" márkkban.
2015. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Leírom nekünk hogyan volt:

NESTLÉ Lactogen Harmonyval kezdte ( 900 gr 960 ft!!!) Imádtam. És a baba is. Nagy fém dobozban adják-tárolás megoldva.

20 hónapos koráig kapta azt, aztán behozták, hogy csak 12 hónapos korig lehet felírni receptre.

Akkor irt a doki Humana baby fittet.. Ezt is megissza, tárolását külön kell megoldani de semmi baja vele a fiamnak.

A Humana egyébként jó minőség, és ha megnézed, csak 0,5 kilós, 640 ft körül, én kettesével veszem,tehát 1 kg 1280 ft, a Nestlé Lactogén Harmony 900 gr 960 ft, mégis világmárka!


Vedd nyugodtan, a baba tápszerek-ételek elég szigorú szabályozáson mennek keresztül.

2015. ápr. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Eleve nem vagyok tápszer párti. Nem adnám sem ezt, sem másikat.
2015. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Utolsó!

Úgy tűnik, te azt gondolod, hogy az anyukák jókedvükből adják a tápszert a gyerekeiknek. Tudod, sajnos nincs mindenkinek elegendő mennyiségű és elegendő időre való anyateje. És ilyen esetekben úgy döntenek, hogy nem hagyják éhen halni a babájukat!

2015. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%

Kedves Lepontozó utolsó válaszadó. Sokat segítene rajtad, ha megtanulnál kérdezni. A világ legjobban fizető kérdése pedig a "miért?".

Mielőtt nekem ágaskodsz, talán megkérdezhetted volna, hogy miért gondolom így és akkor kiderült volna számodra is, hogy elkezdtél védekezni egy témában, ahol senki nem is támadott meg. Kellemetlen...

Tápszert sokan nem anyatej HELYETT adnak a gyermeküknek, ezt azért rögtön az elején tisztázzuk!

ÉS ha kicsit figyeltél (volna) senkit nem szóltam le azért, mert épp nincs teje a nyavalyásnak és van képe tápszert adni helyette a gyerekének. (ez itt az irónia helye volt a gyengébbek kedvéért)

DE ha már ezt a témát feszegetjük: létezik egy anyatej program, tehát azok a gyermekek hozzájuthatnának anyatejhez jutni, akiknél az anya otthon nem túl termékeny ilyen szempontból. De ezt csak kiegészítésként mondom, mielőtt ezen állnánk le rugózni, ugyanis a válaszomnak semmi ilyen indíttatása nem volt, tetszik érteni?

A tápszerről csipogtam. Mégpedig az összetétele miatt. De ezt majd kifejtem annak, aki gondolkodik is, mielőtt reklamálni kezd.

2015. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!