Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sima orrfolyásra adtok valamit...

Sima orrfolyásra adtok valamit gyerkőcötöknek?

Figyelt kérdés

1,5 éves a lányom. Tegnap elkezdett folyni az orra. Eddig semmi más tünete nincs.(remélem nem is lesz)

Adjak neki orrcseppet vagy sterimart vagy valamit?


2015. ápr. 21. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon,bedugul esetleg sterimarral fellazithatod, egyebkent nem igenyel kezelest :-). Porszivozd gyakran, hogy.ne legyen arcureg vagy homlokureg gyulladas belole!
2015. ápr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont ma viszem a dokihoz a 14hónapos kisfiamat, mert már most egy hete hogy állandóan folyik az orra. Szívtam neki, cseppentettem, sprayztem... Tegnap óta köhégcsel is. Ma reggelre meg az arca tele volt piros foltokkal. Nem tudom van-e összefüggés köztük, de azért inkább megmutatom a dokinak. Ja láza egyáltalán nem volt.
2015. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Calcimusc ampulla.
2015. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívni kell és Nasivin orrspray.
2015. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!