Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos lányom elkezdett...

14 hónapos lányom elkezdett kenyeret enni feltétekkel, de mennyi az az adag, amitől valóban jól lakhat?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert egy félszelet kenyér belsejét megeszi és nem is kér többet.Valahogy csodálom, hogy ezzel jól is lakna? Első babás vagyok.
2010. febr. 21. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyém 10 hós korától eszik kenyeret sonkával, sajttal, vajjal és neki egy kis szelet az adagja reggeli (azért landol a földön is...)
2010. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, utána még megeszik egy Danonino-t, vagy fél üveg tejbegrízt (HIPP-es)
2010. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Enyém is lány, ő is 14 hónapos. 11 hónapos kora óta eszik "szendvicset". Ugyanennyit eszik ő is. :) Fél szelet kenyér belsejét, utána iszik kb. 50 ml teát. Ezzel jól is lakik. Ja, és az én lányom nagyon jó étvágyú, és most 14 hónaposan 13 kg.
2010. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az első kettő válaszolója vagyok: - enyém ennyit eszik és 1 évesen még mindig csak 7.5 kiló. Egyszerűen csak "zabál", de nem hízik semmit. Fél év alatt 1 kilót szedett össze...
2010. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:) Hát nem egyforma ütemben nőnek. A lányom 12 hónaposan volt 12 kg (kicsit ki is voltam rajta akadva), és most 14 hónaposan (na jóó, nem egészen) 13 kg. Nagyon eleven, mozgékony gyerek. És nem látjuk, hol vannak rajta a kilók. Múltkor egymás mellé tettük a barátnőm 3 héttel fiatalabb, és 9 kg-os kislányával, és se én, se az ő anyukája, nem tudtuk megállapítani, hogy az én lányomon hol van az a plusz 4 kg...
2010. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az én lányom is sokat eszik, és ő is csak 8,2 kiló.
2010. febr. 21. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok a "nagylány" anyja. Enyém is jó étvágyú.. Sokat nem eszik, de jó étvággyal elfogyasztja ugyanazt az adagot, amit a többi hasonló korú gyerek. Mondjuk mi is elég magasak (de vékonyak) vagyunk. Férjem 198 cm, én 178. Így érthetően a gyerekünk sem kicsi.
2010. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!