Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok apukának szülinapr...

Ajánlanátok apukának szülinapra a lányunkkal kapcsolatos ajándékot?

Figyelt kérdés

fényképes párnát,bőgrét,polót nem akarok.

Láttam régen üveges kulcstartóba graviroztak képet.Olyat neten lehet rendelni?köszi


2010. febr. 21. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom lehet rendelni neten is, de nagyobb photohall-ban biztosan van is. szerintem kedves lenne egy mini könyv is, legjobb édesapa, azt hiszem a címe.
2010. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
[link] ebbőől az egérpadot csináltattuk mi, nagyon egyedi és szép lett
2010. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős a kislány? lehetne textilfestékkel láblenyomatot készíteni pólóra, vagy a rossmanban láttam 3d-s kéz-láblenyomat készítő szettet, amit be lehet keretezni
2010. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet csináltatni kirakót is képből.
2010. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1 éves a lányom.Köszi!Más ötletek?
2010. febr. 23. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit szánsz rá. Barátnőm a férjének arany medált vett és belegravíroztatta a kislányuk képét. Nagyon szép lett.
2010. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én ötletem nagyon olcsó.

Karácsonyra kapta Apa a kisfiától, aki akkor 4,5 hónapos volt.

Egy saját készítésű hűtőmágnes. Találtam egy macis képet a neten. A maci egy táblát tart a kezében. Képszerkesztővel beleírtam, hogy XY-nak, a világ legjobb Apukájának! Szeretlek, kisfiad: XY.

Színesbe kinyomtattam, belamináltattam, majd itthon kivágtam és egy kis mágnest ragasztottam a hátuljára.

Kb. 300 forintból jött ki, nagyon aranyos, és mindig szem előtt van, a hűtő közepén!

2010. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nagyobb eseményekre fotókönyvet szoktam csináltatni. a DM honlapján van az ingyenes program, amiben te magad könyv formába szerkesztheted a fényképeiteket, majd neten megrendeled és a hozzád legközelebb eső Dm-ben kb két hét múlva átveheted. Nagyon egyszerű, bár viszonylag drága, olyan 7000 körül van. De nekünk van az esküvőről, nászútról és lesz a babáról is.

2010. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam egy könyvet "vett" az apjának, az a címe, hogy apáról fiúra és ilyen nevelési, de vicces bölcsességek vannak benne. Van ilyen apáról lányára címmel is. A férjem nagyon meghatódott.
2010. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha apuka szereti a focit, csináltass egy kicsi mezt a babádnak (vagy csináld meg te textilfilccel). Hátuljára a vezetéknevet és a számot ahány éves, elejére szivecskében APA felirat. Én ezt csináltam meg kis fehér napozóra piros filccel, a férjem majd' elolvadt, pedig nem is nagy focirajongó.
2010. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!