Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lányom szemén árpa...

1 éves lányom szemén árpa van. Itthon csak kamilla van, jó ha azzal borogatom?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, az jó..lehetőleg langyos legyen, semmiképp sem meleg.

Egyébként amint megteheted, menj el a gyógyszertárba kenőcsért, az azért sokkal hatásosabb.

2010. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az orvos azt mondta hogy a kamilla mindenre tökéletes csak szem borogatására nem, mert alergén növény és ha alergiás reakciót vált ki még egy csúnya duzzanat is lehet miatta.

Az nem jelenti azt hogy ha eddig nem volt alergiás most nem lesz az. az alergia szinte egyik percröl a másikra alakul ki.


ha nincs gyulladásban a szem nem könnyedzik akkor szerintem semmit ne használj míg hétfön a dokihoz nem viszed. ha gyulladásban van akkor menj le az ügyeletes patikába és kérdezd meg mivel borogasd.

2010. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy szemész ajánlotta, hogy azzal borogassam.Bevált!
2010. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15:59-es vagyok.He lehet, filteres legyen.
2010. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. febr. 21. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
A kamilla rettenetesen kiszárítja a szemet,nekem szemész mondta,hogy azzal nem szabad törölni.
2010. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképpen vidd el szemészetre, ő tud megfelelő krémet adni rá.

Az én kislányom 3 éves, karácsony elött jött ki az árpa a szemén.

Elrohantunk a gyógyszertárba, ott ajánlottak egy szemkenőcsöt.

Mivel nem akart múlni, elvittük szemészhez. Ő másfajta kenőcsöt írt fel, erősebbet.

Azóta se múlt el, mivel ez a jégárpa lassan múlik. 5 éves kor alatt nem szedik ki (a műtét altatásban történne).


Remélem a te kislányod árpája hamarabb elmúlik!

2010. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!