Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam combján egy nem kötelező...

Fiam combján egy nem kötelező oltástól már 3. napja csomó és pirosság van. Borogatom, de hány napig normális ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik mindenképp mutassátok meg orvosnak,mert lehet,hogy beszűrődés.

Nekem van egy hegem a combomon 5 hós korban tályogom volt injekciótól,és az én babámat is 3 hétig kötésre hordtuk 6 hós korában,mert majdnem tályog alakult ki.

Nem akarlak megijeszteni,de figyeljétek,és időben cselekedjetek.3 nap alatt már szét kellett volna oszlania az injekciónak....

2011. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja egyébként mindketten láz miatt kaptunk lázcsillapítót.Talán Demalgonilt.
2011. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb, ha megmutatjátok orvosnak, mert ennyi ideig nem szokott elhúzódni a duzzanat és a pirosság, akár kötelező, akár szabadon választott oltásról van is szó.
2011. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-7 nap még lehet!De persze fokozatosan csökkennie kellene a pirosságnak,és a duzzanatnak is!A lányommal 3 napig kórházban voltunk ez miatt!Neki az 5. napon 2* akkora lett a combja, és bevizenyősödött!Dunsztkötéssel, krémmel kezelték!Persze bent elkaptuk a hányás-hasmenést is! ő. és én is!:)Jó kis kaland volt!Ha nem múlik a pirosodás mutasd meg a dokinak!
2011. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neogranormonnal is kend,borogasd folyamatosan,ha pirosság múlik jó jel,duzzanat egy hétig is lehet.
2011. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!