Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a 3 hónapos babátok...

Milyen a 3 hónapos babátok napirendje?

Figyelt kérdés
Mikor mentek sétálni, mikor eszik, mennyit alszik napközben/éjszaka?
2015. ápr. 27. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
négy hónapos volt,mire lett napirendje,és 6 hónapos korára meg változott. 4 hónaposan kb 2x fél óra szundija volt,meg a babakocsiban alvás (ami reggel-kora délelőtt volt) éjszaka szépen aludt reggelig
2015. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ja az evései akkor még nem voltak olyan rendszeresek. 6-7x szopott egy nap

1

2015. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

10 hetes a kislányom, gondoltam írok

:)

Reggel fél 9-kor kel, utána eszik, elmegyünk a boltba babakocsival, alszik délig.

Utána kicsit játszunk, tornáztatom. Aztán eszik, alszik úgy 1-1,5 órát,utána játszik,nézeget stb.... 15-16 óra között megint eszik,alszik, játszik.... 19 órakor fürdetjük. Utána eszik,de ilyenkor 2 részletben fogyaszt el egy adagot.

Este 10 körül alszik és, és ugye fél 9-kor ébred.

2015. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Vegyesen kap anyatejet és tápszert.

2015. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekünk meg eddig volt a jó kis napirend, de most felborult. Gondolom a növekedési ugrás miatt. Egy hónap alatt nőtt 6 centit, de nem sokat hízott.
2015. ápr. 28. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:
a napirend még többször változni fog :-) ahogy mások lesznek az igényei az evésre,alvásra,játékra
2015. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy változni fog még a napirend. Inkább az éjszakai változás aggaszt. Két napja éjszaka is 2 óránként kel. Csak anyatejet kap. Lehet nem lakik jól?
2015. ápr. 29. 12:26
 8/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor is van növekedési ugrás. nekem 13 hetesen,meg 7 hetesen volt a lányomnak,és persze pont este van a legkevesebb. alig aludtam mert az istennek se lakott jól,de szoptattam,szoptattam cserélgetve a melleket,aztán pár nap alatt túl lettünk rajta. adj neki te is pár napot,feltornázza ha kevés.
2015. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!