Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon mi járhat a pici fejében...

Vajon mi járhat a pici fejében, mikor álmában nevet?

Figyelt kérdés

Kislányom 7 hetes, nagyon vidám baba. Azt olvastam, a tudatos mosolygás csak 3 hónapos kortól jellemző. Most lehet, hogy csak én magyarázom be magamnak, de mikor reggel "találkozunk" hatalmas mosollyal fogad és közben rám néz. Vagy csak én akarom ezt látni???? Ha puszit kap valahova, akkor is mosolyra húzza a száját.

De ami érdekel: álmában akkorákat nevet, kacag hangosan! Vajon ilyenkor mi juthat eszébe? Ők álmodnak már? Minden baba kacarászik álmában? Vagy miért csinálhatja? Persze én csak örülök neki, imádom hallgatni. Csak érdekel :)


2010. febr. 22. 13:31
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja! És fürdés közben, pelenkázás közben akkorákat kurjant :) Szereti hallgatni magát? Ha tetszik nekik valami, így jelzik?


Bocsi, ha idiótaságokat kérdezek, első baba, most ismerkedünk egymással :)

2010. febr. 22. 13:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól érzi magát nálatok, és szeret titeket :D

A mi babánk is 6 hetes korától nevetett már, 8 hetes korától hangosan röhögött :D

2010. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez már náluk tudatos. Az én babám 5 hetes mosolygott rám szopi közben. Elsírtam magam.
2010. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nagymamám mindig azt mondja, hogy ha egy baba álmában mosolyog akkor angyalkákkal játszik. :)



Regisztrálj a legtöbbismerős.hu oldalra, és nyerj: [link]

2010. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ééédes :) Angyalkák :) Lehet benne valami...
2010. febr. 22. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Biztos nagyon cuki lehet, az én kislányom is mindig mosolyogva ébredt ilyen pici korában, mellettem alszik azóta is, mostmár hamarabb felébred mint én és arra kelek, hogy gagyarászik:) Szerintem egyébként akkor mosolyog-kacarászik ha biztonságban és jól érzi magát, tudja hogy nagyon szeretik!

Üdv: 9 hónapos baba anyukája

2010. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
73%
Ha egy baba álmában kacarászik, angyalokkal játszik. Ha sír, akkor az angyalok kilökték a hintából. (Így járja a régi mondás)
2022. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!