Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől bikuk egyre többet a 3...

Mitől bikuk egyre többet a 3 hetes babám? Nem büfiztetem meg eléggé? Vagy változik az emésztése?

Figyelt kérdés
1-2-szer olyan sok visszajön neki pár napja, eddig nem volt ilyen. Talán többet eszik, mint bírja a pici gyomra? Szopizik még, csak du. szokott kapni pótlásnak tápszert, amikor nem elég neki a tejcsi.
2010. febr. 22. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam is sokat bukott ennyi idősen, azt mondta a védőnő, hogy túletetem. Picivel csökkentettem az adagját, és már nem is volt semmi gond. Biztos hogy kell neki délután az a tápszer? Biztos nem elég a tej?
2010. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is rengeteget bukott a doki azt mondta hogy 15-20 percet tartsam ölbe evés után ne rakjam le, nekünk bevált.
2010. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4300g körül lehet a súlya, így 80-70g körül van egy adagja, délután nincs annyi tejem, most is csak 50g lett a 2 ciciből és még kérte, sírt, folyt a könnye. Ha nem kéri, akkor nem szoktam pótolni. Talán a második válaszolónak lehet igaza, hogy nem büfiztetem annyi ideig, mint eddig, de visszatérünk a régi módszerhez. Eddig 10-15 percig a karomban volt, csak anyósom mondta, hogy mi lesz, ha nagyobb lesz, ezért csak egy gyors büfi volt a vállon és kész, de akkor újra inkább cipelem, csak ne bukja vissza a tejcsit, egyébként ő sem szereti, de még büfizni sem szeret, mindig összeráncolja akkor a homlokát, vagy összehúzza magát a karomban.
2010. febr. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!