Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért forgatja ide oda a...

Miért forgatja ide oda a fejét miközben büfiztetem?

Figyelt kérdés
Szinte minden evés utáni büfiztetéskor ezt csinálja,sokszor elvörösödik és elkezd sírni is.Miért csinálhatja?
2011. okt. 6. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Szerintem még nem lakott jól.
2011. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alinaaa ***** válasza:
Nálunk ilyenkor követeli, hogy állva büfiztessem. felállok vele és csönd van, büfizik, aztán letehetem.
2011. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Holnap lesz 6 hetes!Pedig 3-4 óránként megeszik 120milit ,és a ő szabályozza,amikor kilöki a cumit és nem engedi már visszarakni a szájába akkor nem erőltetem!
2011. okt. 6. 20:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Alinaaa!Lehet abban is valami amit te mondasz,mert amikor felállok kicsit nyugodtabb.Köszönöm a választ!
2011. okt. 6. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálta ezt mikor kereste a helyét hogyan tudna büfögni. Gondolom tele a pocakja és a fejét forgatja hátha megkönnyebbül:-)
2011. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fejforgatás tipikus cicikereső mozdulatsor volt nálunk. Lehet, hogy a pocakja már megtelt, de még cumizna pl. elalváshoz. Védőnőnk mondta, hogy a cicikereső reflex az icipiciknél sokszor akkor is beindul, ha valami csak hozzáér az arcukhoz finoman :) próbáld ki.
2011. okt. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!