Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik egy napotok fél...

Hogy telik egy napotok fél éves babával?

Figyelt kérdés
Van napi rendetek?Vagy úgy alszik/eszik a baba ahogy igényli?
2015. ápr. 30. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggel felkel olyan 7 és 8 között. Reggeli tej, majd játék. Egy kicsi közösen, de nagyobb részt ebben az időszakban hagyom játszani, mert ilyenkor végzem a takarítást, mosást, főzést. Délelőtt visszaalszik egyszer. Majd kelés után kis játék, ebéd. Majd játék és alvás kint, ha szép idő van. Hétköznap megyünk a tesóért az oviba, utána közös program kinti, vagy benti. Ha otthon van a bátyja, akkor már nem alszik, mert végig csüngenek egymáson:) Estére ezért nagyon elfárad, ha szerencsém van, akkor egy 30 perc alvása még van 6 körül. 7 kor vacsora. Fél nyolckor kezdjük a fürdetéseket. A nagyot apa , a picit én, de időnként váltunk:) Majd a nagynak esti mese, a kicsi meg fáradsátgól függően vagy meghallgatja, vagy ha már nagyon álmos, akkor tápi és alvás. Éjszakát általában átalussza. Ritkán kel még enni, ha nappal valamiért nem volt étvágya.
2015. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kislányom reggel fél8-8kor kel, utána eszik (tápszert) majd vagy az ágyon vagy a földön játszunk kicsit meg közben öltöztetem a 2 éves fiamat. Fél10ig ez megy, de van hogy közben elmegyünk boltba, vagy ha látom hogy nincs el a szobánkban akkor berakom a szobájába játszószőnyegre, ott 20 percet elvan egyedül. 10től 11ig alszik (ébresztem 11kor, hogy 1kor együtt rakhassam le őket aludni), fél12kor 200mili főzeléket ebédel majd fél1-1 között még 200mili tápszer. Közben néha elmegyünk az utcába babakocsizni, kisfiam biciklizik kicsit, vagy csak kimegyünk az udvarra. 1től fél4-4ig alszik újra, gyümölcspépet uzsizik, majd 6körül fürdés, fél7kor vacsi és alvás. A lányommal nagy szerencsém van mert szépen elvan egyedül is. A fiam nem ilyen volt, ő állandóan rajtam lógott, nem tudtam mellette semmit sem csinálni.
2015. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel 8kor kel, szopizik. 9tol 10ig alszik, de van, hogy csuszik egy orat is ez az alvas, vagy van, hogy ki is marad. 11korul gyumolcsot kap vagy zoldseget, kb 170grammot. Semmit nem iszik, ha a fejem tetejere allok, akkor sem, kaja utan szoktam beleeroszakolni egy par csepp vizet kiskanallal. 1korul alszik el, ilyenkor hosszabbat alszik, kb 1.5 orat, utana szopizik. Kovetkezo szoptatas 6 korul van. Fel 8kor kap egy keves tejpepet, mert akkor sokkal jobban alszik. 8kor furdes majd szopizik es alvas. Ejjel 1-3 alkalommal kel, olyankor csak megszoptatom. A koztes idokben jatszik szepen a jatszoszonyegen, esetleg hintaban, vagy setalunk, vasarolunk. Szepen eljatszik egyedul is, elaludni is egyedul alszik el, viszonylag egyszeru vele. Ejjel is kizarolag ehseg miatt kel, kb 3 perc szopizas utan beajul
2015. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!