Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babáknak milyen sóskát...

7 hós babáknak milyen sóskát adtok? Mert spenotba találtam natúrt, amihez nincs hozzáadva minden. De sóskához van adva tojás, liszt. Stb. Ezt még nem merem adni.

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Bébiételes sóskában olvastad ezeket? Mert fagyasztottban lehet kapni olyat, amiben nincs tojás. Ha az megfőződ, akkor tegyél bele lisztet és cukrot is, mert a sóska eléggé savanyú, savas tud lenni. + krumplit.
2010. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem bébiételes,hanem fagyasztott.

Te hol láttál natúr fagyasztottat?

2010. febr. 22. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! EZ jó, én még olyat amit írtál nem is láttam. Én mindig fagyasztott sóskát veszek, ami sima sóska, csak kezelve van és úgy lefagyasztva. Bárhol kapsz olyat, ahol a spenót is van, ilyen kockába van lefagyasztva.

Amilyet írtál olyat én sem adnék neki, bár én ennyi idősen mint a Te babád adtam neki lisztet. Időben hozzászoktatod akkor nem lesz baj, de elég sok gond adódik abból, hogy nincsenek hozzászoktatva és ebből alakul ki az allergia.

2010. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk Interspar és tesco van, ott van többféle spenót és sóska. Van olyan ami teljesen be van ízesítve (fokhagyma, tejszín, liszt, stb), de van olyan is, ami natúr.
2010. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én piacon vettem friss spenótot tegnap.Megfőztem leszűrtem(mivel az első leve keserű)majd burgonyával,pulykamellel vissza raktam főni,végül turmix és már ette is:)
2010. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A MIRSA sóska, spenót az natúr. Magyar termék, én ezt használom.
2010. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!