Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb tápszer?

Melyik a legjobb tápszer?

Figyelt kérdés
4 hós a babám, van tejem rengeteg! De a babám valamiért nem mindig fogadja el a mellem (vergodik, meg sír, aztán szopizza 3 másodpercet és ujra) EZT nem értem miért csinálja. Éjszaka viszont jó neki a cici! De fürdetés után este megint táppi kell neki! Én Milumil Sensitive-t vettem neki azt mézzel izesítem különben nem enné meg, de igy imádja... segítsetek! Jó ez a tápszer? miért sír a mellemen?

2015. máj. 2. 07:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Mézet NEM NEM NEM kaphat 4 hónaposan!!!! Nagyon súlyos betegséget okozhat!!! Ezt gyorsan felejtsd el.


Ha rengeteg tejed akkor fejjed és azt add cumisüvegből, annál jobbat nem találsz.

2015. máj. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
? Mézzel? Ez komoly? Nagyon gyorsan felejtsd el. Fejd le a tejet, azt add neki.
2015. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Most nagyon megijesztettetek!! A teját is mézzel adom! Mióta megszületett mézzel izesítek!! baszus, mert ugy gondoltam, hogy egészségesebb mit a cukor! Akkor mivel izesítsek? mert csakugy simán nem kell neki, iztelenül... Vettem AVENT-os Philips kézi fejögépet, azzal probáltam fejni, ha épp szétszagad a mellem a tejtöl akkor nincs gond vele könnyen lehet fejni vele 5 perc alatt 80-90ml-t de ha nincsannyi mellembe akkor tök szar ez a fejögép, nemtudok vele fejni... jajj de ideges vagyok!
2015. máj. 2. 08:38
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Mézet egy éves kor előtt TILOS adni (botulizmus veszélye áll fenn). Ha néha nem fogadja el, lehet az is az oka, hogy valami olyat ettél, amit ő nem szeret. Az étel íze az anyatej ízét is befolyásolja. Fűszeres, erősen hagymás étel, savas gyümölcsök, kávé zavarhatja a babádat. Tápszert először gondolom azért adtál neki, hogy jobban telítse, éjszaka ne kelljen szoptatnod olyan gyakran. Itt valószínűleg te ronthattad el, hozzászokott sajnos. Próbálkozz fejéssel és azt add a babának üvegből, hátha sikerül becsapnod. 6 hónapos koráig viszont felejts el minden ízesítést, csak anyatejet kaphat vagy az életkorának megfelelő tiszta tejtápszert.
2015. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem azért adtam tápszert, hogy éjszaka ne keljen szoptatnom hanem a gyerek nem maradhat éhen ha nem akar cicizni. attol függetlenül éjszaka kb 6x felkel a foga miatt. de amugyha lefejem a tejet ugy megissza. Ne izasitsek semmivel, ugy NEm ISSZA meg a teát, se a tejet se meg semmit. azért is kezdtem el izesiteni mert tisztán nem idta meg! Szal nem én szoktattam rá, de szomjan nem maradhatott. igy beizesitetem. a mázet azért megkérdezem a Dr Pédery zsuzsannától, anyáék mondták ök is mézet adtak!!
2015. máj. 2. 08:51
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Lehet mert ömlik a szájába mikor elkezdi szopni a cicit.mert sok a tej és spriccel nagyon.ezért köpi ki.fejjél ki belőle kicsit hogy ne legyen annyira tele
2015. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Amugymeg ezen az elven minden okoz valami betegséget! Mert a cukor meg cukorbetegséget okoz! Szóval cukor helyett inkább méz! VAGY maradok a Nyírfacukornál az drága de egészséges!
2015. máj. 2. 08:54
 8/27 A kérdező kommentje:
Igen ömlik a szájába, erre má gondoltam énis hogy ez a baj!! Amugy a kicsim már csirke pörköltet eszik meg ilyeneket, és semmi baja!! én nem sajnálom tölle, barackot, banánt, babadeszerteket. sütötököt. de a csirkepürit azt nagyon zuzza
2015. máj. 2. 08:58
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

Mézet! Atya úr isten, te nem vagy normális!!! Szerencsétlen gyereked sajnálom, mert nagyon sok mindenki kialakulhat nála a TE hülyeséged miatt!

Teát??? Mi a pi...ért adsz neki? Ki mondta ezt a baromságot????

Az nem merült fel benned, hogy azért nem fogadja el a melled, mert teletömöd teával és nem éhes? Vagy esetleg fájhat a hasa a méztől?

Te jó ég!

2015. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim meg tehét tejet adtak a tesómnak születése óta, most laktózérzékeny és lisztlevest, most gluténérzékeny.

Nem kell mindent elhinni a szülőknek. Ha már szültél egy gyereket, legalább lehetne annyi eszed, hogy utána olvas, mielőtt mézet adsz szegény gyereknek!

2015. máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!