Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tápszer a legjobb?

Melyik tápszer a legjobb?

Figyelt kérdés
beba,milumil,mildibé
2013. febr. 2. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Beba
2013. febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Èn milumilt kezdtem mindegyik gyereknél és mindegyiknél bevált.


Nekünk a korházban és a gyerekorvos is azt javasolta hogy pénztárcánk és elérhetöségük szerint válasszunk. Ami nekünk anyagilag jobban bejön és olyan amit legköezelbb boltban mindig lehet kapni. Még annyit mondtak, hogy ha senki nem alergiás akkor vegyünk sima startot neki, ezzel nem lehet túletetni és az íze is közelebb van az anyatejhez. ja és ne váltogassunk márkát még erre kért mindenki. Mivel milumilt kapott a korházban így ezt vettük meg neki elöször.


Mindegy melyiket adod neki. aegyszer nem kaptam csak HA tápszert a lányomnak és iszonyat íze volt neki, habár megette, de elkezdett zöldet fosni, majd kibukni a tápszert. Az 1-es tápszer meg magaabb kalória értéke van mi ezt csak 6 hós kor felettt adtuk, hogy ne etessük túl.

2013. febr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ugyanaz van bennük, csak a gyártó más.
2013. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi kezdettől fogva Milumilt használunk, bevált, úgyhogy nem is gondolkodunk a váltáson, már 10 hónapos a lányom.

Nekünk ezt javasolta a doki. Meg még a Bebát említette, de azt én nagyon drágállottam...

2013. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És az áruk

Ma vettem Babydream nem tudom jol irtam e, 1300ft ért 600gr

milumil 2400 ft 600gr

beba szintén 2500 ft körül iszonyatos áruk van!!!

Nem tudom miért kérnek értük ennyit

Eddig Lactogen 1 ettünk az jó volt híg volt

hippet is próbáltam hát olyan sürü mint a franc,

Ma a Babydrimet vettem hát ez is elég sürü fos alig tutdja szegénykém kiszívni az üvegből!!

2013. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!