Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyivel elöre készithetem...

Mennyivel elöre készithetem el az almalevet kisfiamnak? Baj ha áll pl. : 1 órát? Most kezedem a hozzátáplálást.

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja az almának, csak nem marad bene c-vitamin, ami ilyenkor úgy sincs benne sok. Ha szeretitek ti is az almalevet, érdemes megvenni ezt az ötliteres, csapolható kartondobozos szűrt levet, friss, tiszta, egyszerű. Ha te gyártod alevet, inkább fagyaszd le jégkocka-tartóban, utána bezacskózhatod és egy kocka eleinte elég egy adagnak.
2010. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom nem akarsz literszámra almalevet itatni a babáddal,az elsö válaszoló kicsit eltúlozta a mennyiségeket :) 1-2 nap alatt néhány kanál almalé fogy el,utána úgyis reszelt almát adsz neki,nemigaz?

Egy órát simán állhat. Volt,hogy a házilag csinált almalevet hütöbe raktam és 5-6 óra múlva is adtam belöle,igaz nem sokat,csak a Maltoferhez raktam.

2010. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!