Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1honapos terhes vagyok....

1honapos terhes vagyok. Szerintetek szerencsesebb leszek ha fiam lesz vagy teljesen mind1 hogy milyen nemű a pici?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Egy hónapos terhesség nincs.


Amúgy mindegy, hogy milyen nemű. Hogy jön ide a szerencse?!

2015. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
:DDD
2015. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lenne. Még ha furi is így mondani. Szabályos ciklusnál, az elsõ hónap végén kiderülhet ha valaki terhes és azt akârhogy is nézzük, az egy hónapos terhesség. :D Az más kérdés hogy butaság ez a kérdés! Kifejtenéd kérdezõ, h mire gondoltál pontosan?
2015. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Gratulálok a pozitív tesztnek!


Nekem fiam van, én szerencsés vagyok vele.

Barátnőm másodikra is lányt akart, fia lett, 2 napig sírt, amikor megtudta. Ő nem érzi magát szerencsésnek.


Miért gondolod, hogy a gyerek nemének bármiféle köze van a szerencséhez???

2015. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Mi van? Miért szerencsésebb, ha fiút vársz, és miért szerencsétlenebb, ha lányt? Csak én nem értem a kérdést?
2015. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ha fiad lesz, szülés után hazafelé menet álljatok meg egy lottózónál! Ugyanis fiú gyermek szülése után 72 órán belül képes vagy megálmodni a nyertes számokat!
2015. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

akár fiú vagy lány, igyis -úgyis szerencse, és áldás! Azt nem te és nem is más fogja eldönteni h milyen nemű lesz, ez előre megvan irva a sorsunkban, már a fogantatáskor elvan döntve h milyen nemű, Isten áldásával!!!

Nekem most 3hónapos a kislányom, amikor terhes lettem tudtam h kislány lesz, mert ingával megjósoltam, és igazat mutatott, próbáld ki te is!

2015. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem mind1.A fiú is jó és a lány is ;)
2015. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 furiska ***** válasza:
70%
Szerencsés vagy, ha egyáltalán megszülöd, ugyanis minden 7. terhesség vetéléssel végződik. Amúgy milyen ostoba vagy! Ez nem szerencse kérdése....
2015. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor a szülők azon görcsölnek különösen az anyák,hogy nekik fiú kell vagy lány kell,olyankor nem ritka a lányos fiú,vagy fiús lány,vagy a homoszexualitású utód.Ezért ne gondoljunk csak fiú,vagy csak lány születésére.

Csak egészséges gyermekre szabad gondolni!Legalábbis addig,míg a nemét meg nem állapították.

2015. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!