Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babámmal vagyok...

Második babámmal vagyok terhes,11 hetes. Az elsőnél semmi bajom sem volt, most minden bajom van. Mindenki váltig állítja, hogy fiú lesz (az első csajszi). Nálatok hogy volt? Valóban más nemű lett?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tudományosan nem megalapozott :), de kíváncsi vagyok. Egyáltalán nem hiszek a megérzésekben, de 100%-ig biztos voltam, hogy terhes vagyok akkor, amikor negatív volt még a tesztem, és most úgy érzem fiú lesz:)
2011. nov. 8. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, első gyermekem fiú, nem hánytam egyszer sem, talán kétszer émelyegtem és kész, nem volt semmi bajom, könnyű terhességem volt.

Második gyermekemmel ugyan ez , egyszer sem hánytam, nem voltam rosszul , könnyű terhesség és bizony lányom lesz, ja és mindkét gyereknél csak csípőset, fűszereset kívántam, kívánom.

2011. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mivel tényleg nem megalapozott, ezért én is csak annyit tudok mondani, hogy vagy fiú lesz vagy lány.

Én ugyanolyan tüneteket produkáltam mindkettővel. :)

2011. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet, de még van egy hét az uh-ig, én is kíváncsi leszek, hogy milyen nemű lesz a bébi!!!!
2011. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Holnap megyek genetikai Uh-ra, nagyon kíváncsi vagyok, remélem, meglátjuk, hogy mi lesz...
2011. nov. 8. 12:08
 5/11 anonim válasza:
12:07-es vagyok, bár nyílván még nem látják csak később a nemét, de nagyon várom.Egyébként mit szeretnél?
2011. nov. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A lányomnál 12 hetes UH-n megmondták, hogy csajszi.

A sablonos válasz: Mindegy, csak egészséges legyen. Igazából azt hiszem, lányt szeretnék. Talán...

2011. nov. 8. 12:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Én majdnem ugyanolyan rosszul voltam azzal a különbséggel, hogy a fiammal hánytam is és a szagokra nagyon érzékeny voltam. A lányommal csak nagyon rosszul voltam úgy zuzammen de nem hánytam meg nem volt ez a kifejezett szagundor mindenre és mindenkire (még saját magamat is nehezen bírtam elviselni). :D Szóval...ebből nem lehet következtetni bár én is szerettem volna. Azt tippeltem, hogy ez Ő a második is lány lesz de nem...fiú.
2011. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, kicsit értelmetlen lett a vége. Szóval én a rosszullét alapján azt tippeltem, hogy megint lányom lesz de fiú lesz már tuti.

30 hetes vagyok most.

2011. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnél semmi bajom nem volt,viszonylag egyszerű várandósággal.14kg + semmit nem "kívántam" meg. fiú lett.most várom a másodikat,7 év után,mindenféle tünettel,rosszullét ,hányinger,szédülés,80/60-as vérnyomás...görcsök stb. kislány lesz. megőrültem a csokiért 33.hétre + 14kg.én elképzelhetőnek tartom,hogy ugyanazon anyának a két nem kihordása különböző. 35 hetes km.
2011. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1.baba: 6-14.hét folyamatos hányinger, hányás. Édeset kívántam. A végére +21 kg jött fel. Kislány lett.

2.baba: most vagyok 11 hetes, aránylag jól viselem, esténként kicsit émelygek, de egyszer sem hánytam (még). Most inkább a sósat és savanyút enném. Nem tudjuk még a baba nemét, de egy jósnő fiút jósolt (volt lehetőség elmenni s elmentem), és a Párom szerint is fiú lesz.

2011. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!