Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jónás naptár - volt olyan...

Jónás naptár - volt olyan személy itt akinek elég bizarr napot jelölt meg a naptár, és mégis bejött, terhes lett, ráadásul olyan nemű lett a gyermek mint amit megjelölt a naptár?

Figyelt kérdés

Egy ideje próbálkozunk a második babával.

Csak ma találtam rá erre a módszerre. Ma jött meg a vérzésem, és gondoltam veszteni valóm nincs majd júliusra kipróbáljuk ezt a módszert pénzbe nem kerül, neten az astro.com-ról ingyen letölthető. Megnéztem erre azt írja hogy ciklus előtti ill kezdeti napon félúton van a következő legtermékenyebb napom. Hát ez elég furán hangzik...Volt akinek szintén ilyet írt, és mégis bejött? Az evidens hogy vérzés mellett nem próbálkozunk

Ráadásul pont júliusra nem jelölt meg nemet - ami elvileg azt jelenti hogy bármilyen nemű lehet a baba a leírás szerint... Mivel a holdhoz van lőve az egész ez a ciklus közeli nap a szabályos ciklusomat figyelembe véve egész hátralévő évben jellemző lesz...



#Jónás naptár #ciklus közeli sex
2013. jún. 27. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyel több ok egy plusz hancúrra. :-) Nekem teljesen irreális napot jelölt meg és egyik gyereknél sem az az időpont jött be.

Sok szerencsét! :-)

2013. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem jött be a Jónás naptár, viszont most döbbentünk meg a dokimmal, mivel 2 napja múlt el a vérzésem amikor megnézett uh-val.

Eredetileg azért, hogy "kizárjuk" a terhességet, mert nagyon kevés és halvány vérzés volt, azt pedig megelőzte 2 halvány, de szürke csíkos teszt.

Szóval 2 nappal az alig 5 napos mensim után, a 7. napon már 7 mm volt a nyálkahártyám, és volt egy 19 mm-es tüszőm!!!!!!!!!!!

Hogy hogy, azt nem tudjuk, azt mondta én vagyok a kivétel.

Elviekben a 8-9. nap között éjszaka repedhettem.

Szóval bármi lehet szerintem, azt mondta, ahogy vége a mensinek, ugorjunk is egymásnak, nehogy lecsússzunk a dolgokról.

2013. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött a Jónás ;) Annó Dec. 31-én jött meg, január 12-re írta a naptár az együttlétet, 22-én már pozitív volt a teszt! Fiút jósolt és ez is stimmelt ;)
2013. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm VÉDEKEZÉSRE használta, első hónapban teherbe esett.
2013. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én még biztosat nem tudok mondani, még pár nap és kiderül.

Elvileg nekem pont teliholdat mutatott, hogy akkor esnk teherbe, sacper kb a peteérésem is akkor volt.

Majd meglátjuk. :)

2013. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!