Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mi van a totyogó...

Nektek mi van a totyogó babátok lábán napközben bent a lakásban?

Figyelt kérdés
Eddig csak csuszás gátlós zoknit adtam rá, mivel nem olyan régen kezdett el totyogni, de elég hideg a padló. Én is sokat mászkálok mezítláb és egy idő után elkezd fázni a lábam. Ezért szeretnék neki is valamit a lábára adni, de a kinti cipő elég kényelmetlen lehet bent is egész nap, mivel elég kemény szupinált Szamos cipő. Valami papucs, ami zárt jól fogja a lábát? Vagy valami kis puha talpú cipő, de milyen?
2015. máj. 4. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van [link]
2015. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk bőr talpú zoknink van, vastagok, ezért nem fázik a lába, nem kell alá még egy zokni, a talpa pedig nem csúszik.
2015. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Calzedoniában lehet kapni nagyon vastag csúszásgátlós zoknit (a csúszásgátló része is sokkal vastagabb). Bent többnyire abban van v liliputi puhatalpúban.
2015. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én siesta szandált adtam rá itthon is, amikor megtanult járni.
2015. máj. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!