Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet eltüntetni a...

Hogy lehet eltüntetni a striákat és a kötényhasat? Vagy hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés
20 kg-ot szeretnék fogyni, a stria el fog halványodni? És a kötényhas eltűnik sok tornával és diétával?
2015. máj. 4. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Striára jó a szoli. Kötényhas az nem fog eltünni.
2015. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A stria elhalvànyúl de eltűnni semmivel nem fog.Ha még fogysz sajnos a kötény egyre jobban fog lógni.A has ilyenkor olyan mint egy kelt tészta.Csak a plasztika segít.Érdemes a végleges súly után megcsináltatni.Én 3 éve próbálom megszokni.Nem megy!A műtéten töröm a fejem.
2015. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

En negy eve szultem, +45-50 kilo volt rajtam az eredeti sulyomhoz kepest.

+30 kilot szedtem fel terhesseg alatt (nem reszletezem, hogy mennyi gyogyszert tomtek belem es meg mik lettek a mellekhatasok)

Erre a 30-ra rajon meg kb.10-15 kilo (depresszio az elso fel evben).


Vegul megelegeltem, osszeszedtem magam.

65 kilora fogytam vissza. Etkezesemen valtoztattam, nem dietaztam, csak odafigyeltem mit eszem.

Mellettem min.napi 30 percet tornaztam.

Elofordult, hogy egesz nap az edzoteremben voltam (kb.egy honapban egyszer).

Nekem nincs mar kotenyhasam, szepen visszahuzodott.

A kilok 1,5 ev alatt tuntek el, szepen egyenletesen.

2015. máj. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dehogy marad meg! a stria halványodik. nekem iszonyat volt,volt ami úgy felszakadt majdnem vérzett. véres lilás volt. de már egyre halványabb,nyárra szerintem pont tűrhető lesz. anyukámnak már észre se venném,ha nem mutatná a pici fehéreket. a kötényhas is eltűnik. tornázni kell,meg krémezni és jobb lesz.
2015. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as válaszoló! Gratulálok! Adnál ötleteket? Miket ettél? Milyen mozgást csináltál? Nekem is nagyon fogynom kellene.
2015. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Első! Striára szoli??? A szétszakadt, kinyúlt, roncsolódott szöveteknek már tényleg sak egy kis szoli hiányzik még, hogy ami épen maradt a bőrben azt is tönkretegye...
2015. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11:13!


Megyek Anyus Napra, de majd irok :)

2015. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!