Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet a koszmót eltüntetn...

Hogy lehet a koszmót eltüntetni babaolajjal? Be kell dörzsölni, vagy hogy? Nektek segített?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Fürdés elött félórával bedörzsöld olajjal, majd mikor mosod a haját, fejét akkor kis puha kefével megdörzsöld neki kicsit. ha van haja akkor miután kivetted jól átfésülöd. ne akard egyszerre leszedni, ezt heti 2x csináld meg és lejön.
2013. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs otthon babaolaj,a síma napraforgó olaj is jó.Kend be vele,hagyd állni rajta utána dörzsöld le finoman és mosd meg.Fürdetés előtt célszerű.Ha a hajas fejbőrön van,fésüld át.Kipirosodhat a bőre,de ez természetes:)Igen,segít:)
2013. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Babaoljam van, viszont puha kis fésűm nincs. Erre nem tudtok más megoldást, és igen hajas baba. Nagy haja van.
2013. márc. 3. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni gyogyszertarban sampont ra-Babe, eleg draga, ha jol emlekszem 7-8 euro itt Szlovakiaban. Gyerekorvos ajanlotta, mert nekunk is eleg nagy a haja.
2013. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a textilpelus sarkával is megdörzsölheted 1 kicsit,persze olajozás után
2013. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fiamnak van haja. 2 hónapig küzdöttem az olaj+dörzsölés+kefe kombóval. Vettem a gyógyszertárban BABE koszmó elleni sampont, szerintem nem drága, 2400,- ft volt.

Minden nap egy mogyorónyival megmosom a haját, és már hónapok óta nem kell olajoznom. Nekünk bejött :)

2013. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!