Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért félhet? Kisfiam az...

Miért félhet? Kisfiam az utcán nem hajlandó menni.

Figyelt kérdés

13,5 hónapos, már 11 hónapos korától megy, mostmár itthon szaladgál-szóval stabilan jár. DE ha az utcán letesszük, egyből sír, kéredzkedik vissza, illetve elesik.

Mi lehet a baj? Fél? Mit csináljak, hogy ne féljen?

Parkos rész, sima betonút, se kocsi, se busz, se tömeg. Mégis fél.


2010. febr. 23. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyém is félt kint a járdán, pedig csendes, szép környéken lakunk. Kb. 2-3 hét múlva azonban meglátott két galambot, elengedte a kezem, na azóta önállóan megy már kint is :) Persze sokszor felkérezkedik, de én azt mondom, ez furcsa világ még neki ott lent a járdán. Ráadásul sztem fura nekik a cipő meg a sok ruha, így visszamegy a biztonságba. Enyém 14 hónapos.
2010. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia, nálunk pont ugyanez volt, ki is írtam kérdést ez ügyben.... de már megoldódott ám. először 1 évesen volt kinn gyalog az utcán, nem mert menni, a nagy tér meg a fura perspektíva gondolom, meg szokatlan volt. de azóta már hajéandó jönni, csak hát sose arra amerre én akarom.... :D

most 14 hós. szóval légy vele türelmes, próbálkozni kell, és aztán majd elindul, ,meglátod.

2010. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is a ruhában és a cipőben bízom, hogy hátha jobb lesz, amikor kevesebb lesz rajta.
2010. febr. 23. 12:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Türelmes vagyok. Mindig kicsit többször teszem le, de a kezét sem hagyja megfogni, csak áll és sírdogál.
2010. febr. 23. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!