Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stilianosban babaúszás mennyib...

Stilianosban babaúszás mennyibe kerül? Aki odajár, mondana róla véleményt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

4000 körül van egy alkalom.


Nem rossz, de sok múlik azon, hogy éppen ki tart órát. Van, aki úgy pörgeti, hogy ipari futószalagnak tűnik az egész. Ledarálja a mondókákat, mire a babák felfogják mit csinálnak, már vált.


De van nyugodtabb tempójú is, vele jobb.

Bár, ahogy néztem, a babák leginkább a vizet szeretik csapkodni és nézni, ahogy fröcsöl :)

2015. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dunakeszin 19000 Ft-ba kerül az 5 alkalmas bérlet, 2 hónapon belül fel kell használni. 9 hónapja hordom a fiamat, rossz tapasztalatom még nem volt. Mindenki maximálisan kedves, segítőkész. Ha egyedül megyek a babámmal, a végén amíg felöltözöm bent szoktam hagyni az oktatónak, addig ő játszik vele, vigyáz rá. A mi oktatónk egy tündér. Egyszer más helyettesítette, nàla én is éreztem amit az első írt, hogy csak úgy melóból nyomta, ledarálta az egész órát. De ő is kedves volt, csak más.

Pestre vagy Keszire járnátok? Egyébként nyugodt szívvel ajánlom. Tiszta, gyönyörű, vidám a hangulat stb.

2015. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi évek óta odajárunk, már nem csak egy gyerekkel, ennyi idő alatt a helyettesítések miatt szinte mindenkivel találkoztunk. Csak ajánlani tudom őket, a gyerekek is nagyon szeretik.
2015. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező ! Ti melyikbe mennétek ? Mi a 16. kerületit fontolgatjuk :) Most 7 hónapos a fiunk. Az árak engem is érdekelnének...
2015. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi is a XVI. kerületbe mennénk, úgy tudom ott az 5 alkalmas bérlet 21 000 körül van, hamarosan szerintem el is kezdjük.
2015. máj. 26. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!