Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményt, tanácsot szeretnék...

Véleményt, tanácsot szeretnék kérni kúszó-mászó baba hatékony öltöztetésével/pelenkázásával kapcsolatban. Ti hogy csináljátok? Nálunk ez sajnos állandó küzdelem.

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Pelenkázással?? Én mindig pelenkázón pelenkázom, nem engedem h elforduljon ennyi, mindig csak annyi időt van rajta ameddig a pelenkázás tart. Sosem esett le róla.


Hogyan öltöztesd hát én nyaron pont ekkor tanult kuszni csak egy body volt rajta, de mivel marha meleg volt így is állandóan izzadt. Télen meg egy body van rajta nadrággal. Én nem öltözgettem sok rétegbe, de mondjuk nem fázós baba.


Én mindig letettem a földre, és időközönként megnéztem h fázik e. Elején játszószőnyegen volt a földön utana meg ilyen hapi tapi vagy micsoda de gyorsan megtanult lekúszni róla.

2015. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Úgy értem, hogy állandóan menni akar, elfordul. Próbálom én lefogni, de nagyon nem merem, nehogy durva legyek. Tekereg mint a kis kígyó, így mire mindent ráadok, egy harccá válik az egész. Én ágyon pelusozom, mert a kiságyon keresztbe volt fordítva a pelenkázó alátét, de arról már rég lefordult volna. Így biztonságosabbnak ítéltem.

2015. jan. 30. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk még nem aktuális, de néztem vannak ilyen bugyipelenkák, azt csak fel kell húzni aztán kész nem?
2015. jan. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Ha nagyon tekereg vagy hiszzizik akkor a kezèbe szoktam adni vmit ami legoglalja. Pl most kiscipőjét elbíbelődik vele amìg végzem. Mikor kisebb volt akkor a sudocrem doboza volt a favorit de elég gyorsan rájött hogyan tudja kinyitni a fogával.

2015. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csempéztem oda kiskönyvet amit csak pelenkázáskor kapott meg.Így el volt.Keresd meg a kedvenc játékát s azt csak akkor add oda
2015. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek a köszi a tippet.
2015. jan. 30. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!