Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik a babátok ebben...

Miben alszik a babátok ebben a melegebb időben (hálózsák alatt értve)?

Figyelt kérdés
Eddig vékony hosszú pamut rugdalózóban aludt, de nagyon sokszor ébred, izzad, melege van az utóbbi napokban. Csak egy body kevés lenne szerintem. Tanácstalan vagyok... Nektek miben alszik?
2015. máj. 9. 21:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Születésétől fogva takarója van, én nem aggódtam soha. Általában a hónaljáig takarom be, nem szokta lerugdosni. Míg nem alszik el addig rugdosódik, addig nem is takarom be. Éjszaka ha néha elmászkál az ágyába akkor ha felébredek betakarom. Most pl nincs is rajta takaró, de mindig úgy van öltöztetve hogy ha le is rugdossa nem fázik meg. Mivel lefelé rugdossa, még soha a fejére nem kavarta rá.
2015. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
3-as vagyok! Az én gyerekem már másfél éves...tehát annyira nem baba, de a hálózsákot sosem tűrte! Újszülött korától takaróval/pléddel takarom, ja és mindig hason feküdt! :) Sokak szerint emiatt is rettegnem kellett volna.
2015. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én babám születése után még 10 napot kórházban volt, ott a csecsemős nővérek minden babát hason altattak, kicsit megemelve fejrésznél az ágyukat. Mikor hazajöttünk is azt mondták hason altassam. AZtán mikor jött ki a védőnő, ő meg azt mondta háton vagy az oldalán...:D
2015. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Wiky93 ***** válasza:
Rövidujjú body+rugi. Vagy hosszúujjú body+kisnadrág, plusz vékony takaró, hálózsákot már nem használunk.
2015. máj. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 10hónapos.

Ő rövid ujjú body,hálózsák és egy tetra anyagú nagy fürdőlepedő van a zsák tetején.

De még így is néha melege van.

2015. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!