Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18-19éves anyukák. Akik nem...

18-19éves anyukák. Akik nem tervezték a gyermekáldást. Hogy birkoztok meg a feladattal?

Figyelt kérdés
Én 19évesen szültem,7hos a Kisfiam:)Persze már nem bánom h igy alakult.
2010. febr. 23. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Ha van melletted élettárs vagy család, akkor egyszerűbb. Én is korán szültem(20), de nem bánom:-) Inkább nézzenek majd a fiam nővérének, sem mint a Nagyijának:-)Ha picit nő megyek vissza a suliba. Te?
2010. febr. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
en meg 18 voltam amikor megszuletett a kislanyom.mar 3 eves.de en letudtam eretsegizni.nagy pocakkal.es van ferjem es o mondta hogy de jo lenne meg egy baboca igy megszuletett a kisfiam 5 hos,es imadom mind a ketott nem bantam meg pont 3 ev van koztuk.
2010. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
án családdal lakom,meg van párom is.van segitség.bár ellátom a kicsikémet egyedül is.érettségim van,fél évem van meg az egyetemen de mivel nem mentem vissza eluszott.de jövöre ujrajelentkezem föiskolára.már most gondolkodom a 2.babán,mert tudom mekkore boldogság,de ideálisabb lenne 4-5év mulva.szivesen ismerkednék szintén fiatal anyukákkal.puszi
2010. febr. 26. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!