Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gesztenyének van valamilyen...

A gesztenyének van valamilyen emésztésre gyakorolt hatása? Puffasztó, hasfogó, hashajtó?

Figyelt kérdés
9 hónapos szorulásra, szélgörcsökre hajlamos kisfiamnak adnám, a bolti gesztenyepürét csirkehússal.

2015. máj. 11. 12:59
 1/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Én már kb 6 honapos korátol adtam kislányomnak a boltban kaphato, teljesen natur , mirelit gesztenyemasszát. Úgy tudom, azt már nagyon hamar lehet adni. ha viszont te a gesztenyepürére gondolsz, az nem natúr, abban tejszín, cukor, rumaroma és még mittudoménmi van, azt nem javasolják. Azt nem tudom, h szorulásra ez mennyire lenne megoldás, lehet, h jobb lenne cukkinit, paradicsomot,ilyesmiket adnod, azokat is eheti már.
2015. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ami van itthon, abban cukor és vanília van felsorolva a gesztenyén kívül. 94% gesztenye.

Nem kifejezetten ezzel akarok székletet lazítani, csak ha pont hasfogó, akkor nem adok neki. Kap mindenféle olyat, amit lazít, gyümölcsöt, zöldséget egyaránt.

2015. máj. 11. 15:42
 3/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Én nem vettem észre, h bármi gondot okozott volna a kislányomnál, nagyon sok gesztenyét evett. De ő nem érzékeny gyomrú. mindenképpen megér egy probát, de továbbra is a legnatúrabb verziot javaslom.
2015. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te hol tudsz olyan natur verziót venni? Már olyan sok helyen kerestem...
2015. máj. 14. 09:14
 5/6 piroska és a farkas ***** válasza:
A Spárban találtam, de már több, mint fél éve, nem tudom, h manapság tartanak -e ilyet.
2015. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet.
2015. máj. 18. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!